این مطلب ۳۳ بار خوانده شده

جانشین ستاد لشکر ۲۳ تکاور ارتش ولایت: ارتش مقتدرانه از انقلاب و نظام پاسداری می‌کند

نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن(ع) البرز، حشمت الله سرهنگی ظهر امروز در مراسم رژه روز ارتش در استان البرز اظهار داشت: ارتش جمهوری اسلامی ایران با اقتدار و محکم‌تر از گذشته از مرزهای این کشور دفاع کرده و اجازه کوچک‌ترین تعرضی را به دشمنان نخواهد داد.

وی ادامه داد: دشمنان قسم خورده این انقلاب با راه‌اندازی جنگ تحمیلی در نظر داشتند تا در مدت زمان کوتاهی این کشور را به تصرف خود درآورند لذا با حمله به ایران قصد پیاده کردن اهداف شوم خود را داشتند.

این مسئول گفت: دشمنان قدرت نظامی و اقتدار مردم و ارتش را نادیده گرفته بودند و هنگامی که با این قدرت مواجه گردیدند پشیمان شدند.

سرهنگی تأکید کرد: امروز نیز توان نیروهای نظامی ایران به مرحله‌ای از پیشرفت و رشد رسیده است که هیچ قدرتی قادر نخواهد بود با آنان مبارزه کند.

وی ادامه داد: شهدای نیروهای مسلح و جنگ تحمیلی با تقدیم جان خود امروز حق بزرگی بر گردن تک تک مردم دارند لذا نسل امروز باید قدردان تلاش‌ها و جانفشانی‌های رزمندگان اسلام و شهدای نیروهای مسلح بوده و ادامه دهنده راه آنان باشد.

سرهنگی، حفظ دستاوردهای نظام و انقلاب را از مهم‌ترین وظایف تک تک مردم عنوان کرد و ادامه داد: رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس جانانه در برابر دشمن تا بن دندان مسلح ایستادگی کردند و امروز نوبت ما است تا دین خود را آنان ادا کنیم.