این مطلب ۱۰ بار خوانده شده
فرمانده پایگاه بسیج حضرت ام البنین (س):

یک کپسول اکسیژن به بیمارستان فوق تخصصی کوثر اهداء شد

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج حضرت ام البنین(س) از اهداء یک کپسول اکسیژن ۲۰ لیتری به بیمارستان فوق تخصصی کوثر و توزیع ۸۰ پرس غذای گرم در مناطق محروم خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی (ع) کرج، بنیاد با اشاره به بحران شیوع ویروس کرونا در سطح استان البرز، اظهار داشت: جهادگران پایگاه مقاومت بسیج حضرت ام البنین (س) با همکاری و تعامل خیرین سلامت پایگاه یک کپسول اکسیژن ۲۰لیتری به همراه مانومتر به بیمارستان فوق تخصصی کوثر اهدا کردند.

وی با بیان اینکه تخت‌های بسیاری در بیمارستان‌های استان در پی همه گیری این ویروس اشغال شده و برخی از بیماران حاد تنفسی برای بستری شدن باید در صف انتظار بمانند، افزود: جهادگران به عنوان یک بسیجی در این روند رو به بدتر شدن به همراه خیرین سلامت از وظایف خود دانستیم، در این زمینه با علوم پزشکی همکاری لازم را داشته باشیم.

بنیاد متذکر شد: خرید این دستگاه وقف مشارکتی برای بیماران نیازمند در راستای اهداف بشردوستانه و به منظور رفع آلام آسیب دیدگان، کمک به امر بهبود و سلامت بیماران و تقویت خدمات تجهیزات پزشکی این بیمارستان اهداء شده است.

وی با بیان اینکه در روزهایی که مدافعان سلامت مشغول جدال با ویروس کرونا هستند، خیرین و بسیجیان پایگاه به عنوان حامی مادی و معنوی این نیروهای ارزشمند نقش تاثیرگذاری را ایفا می کنند، تصریح کرد: بسیجیان با اهدا ست های حفاظتی، الکل و ماسک نقش پر رنگی را در حمایت مدافعان سلامت ایجاد کردند.

بنیاد گفت:  چهادگران گروه جهادی پایگاه در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، مسئولیت اجتماعی و باورهای دینی و انسانی، بیش از ۱۰۰۰ ماسک بهداشتی را به صورت مداوم هر ماه به کادر درمان اهدا می کنند.

گفتنی است با هدف برگزاری رزمایش مواسات و همدلی با اقدامی خودجوش به نیازمندان در راستای مسئولیت های اجتماعی جهادگران سلامت پایگاه مقاومت بسیج حضرت ام البنین (س) کمک رسانی خود را با عنوان (طرح اکرام)، ۸۰ پرس غذای گرم طبخ و در بین خانواده های نیازمند و بی بضاعت توزیع کردند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.