این مطلب ۵۶ بار خوانده شده
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز

حقوق بشر و عدالت خواهی در آمریکا یک شعار پوشالی است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان البرز با اشاره به تظاهرات های گسترده در کشور مدعی حقوق بشر، گفت: ندای عدالت خواهی در عالم به یک جنبش تبدیل شده است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز، حجت الاسلام یوسفی در گفت‌و گو با خبرنگار بسیج با بیان اینکه امروزه شاهد تظاهرات گسترده در کشوری که دم از حقوق بشر می زنند، هستیم، اظهار داشت: آمریکایی ها تمام قوانین بشری را کنار گذاشته و در طول تاریخ امروز بیش از هر زمان این کشور استعمار گر رو به افول است.

وی  بحث حقوق بشر و عدالت خواهی را در آمریکا یک شعار دانست، ابراز کرد: مردم و ملت ها نظاره گر هستند، این کشور به اسم مبارزه با تروریسم بزرگترین تروریسم دولتی را تشکیل داده و بیشترین خیانت ها را به دنیا کرده است.

وی با اشاره به اینکه بارزترین خیانت ها به کشور خودشان رسیده است، افزود: مقام معظم رهبری افول و نابودی کشور آمریکا را به غرق شدن کشی با ابهت ظاهری تایتانیک همانند دانستند و  ما معتقدیم بیانات رهبری از تحلیل دقیق و زمان شناسی ولی فقیه مسلمین می باشد.

حجت الاسلام یوسفی جنبش عدالت طلبی مردم را در آمریکا وعده نابودی امام خمینی (ره) دانست، عنوان کرد: صدای استخوان های کشور استعمار گر در دنیا پیچیده شده است، سال ها آمریکا جرات نکرده جنگی را شروع کند، مگر اینکه شکست بخورد.

وی با بیان اینکه یکی از ویژگی های مقام معظم رهبری زمان شناس بودن و ارائه تحلیل دقیق در منطقه است، تصریح کرد: افول این کشور در منطقه خاورمیانه با حضور رهبر انقلاب اسلامی به حکومت جهانی اسلام خواهد رسید، اهداف این کشور ها با آوردن داعش این نبود که زمانی این گروه تروریست بیاید و برود بلکه قصد تجزیه اتحاد کشور ها را در منطقه داشتند اما با تحلیل و زمان شناسی ولی فقیه مسلمین محقق نشد.

 مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان البرز در پایان با اشاره به اینکه کشور استعمارگر آمریکا جوامع خارجی را به انحصار و وابستگی در عمل سوق داده است، خاطر نشان کرد: همه ی نشان ها افول و نابودی این کشور را نشان می دهد و تاریخ شاهد خواهد بود، ظلم و ظالمین از بین می روند و به زودی عدالت خواهی در سرتاسر عالم زمینه حکومت جهانی حق منجی عالم بشریت خواهد شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.