این مطلب ۱۳ بار خوانده شده
جلسه هم اندیشی سازمان لیگ کاراته دوشنبه برگزار می شود

جلسه هم اندیشی سازمان لیگ با نمایندگان تیم های حاضر در لیگ های کاراته آزاد و کنترلی روز دوشنبه در محل سازمان لیگ برگزار می شود.

نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن مجتبی(علیه السلام) استان البرز:به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، سازمان لیگ و مسابقات فدراسیون کاراته جهت تعیین تکلیف وضعیت لیگ های کاراته کشور در نظر دارد جلسه ای را با سرپرستان و مربیان تیم های صعود کننده به مرحله پایانی لیگ برگزار کند.

جلسه مذکور قرار است روز دوشنبه ۱۹ خردادماه در ساعت ۱۵ در محل دفتر سازمان لیگ در مجموعه ورزشی شهید کبکانیان تهران در دو بخش آقایان و بانوان کاراته آزاد و کنترلی برگزار شود.

در بخش کاراته کنترلی آقایان از نمایندگان تام الاختیار تیم های کاراته دانشگاه آزاد، پاس ناجا، رعد پدافند و آوای رزم و در بخش بانوان از نماینده تام الاختیار تیم های حاضر در سوپرلیگ بانوان و چهار تیم لیگ برتری صعود کننده به مرحله نیمه نهایی دعوت گردیده تا راس ساعت اعلام شده در سالن مسابقات حضور یابند. 

جلسه نمایندگان تام الاختیار تیم های حاضر در لیگ های کاراته آزاد آقایان و بانوان نیز ساعت ۱۷ دوشنبه ۱۹ خردادماه در محل سازمان لیگ برگزار می شود. 

بنا بر اعلام سازمان لیگ، با توجه به لزوم رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، از هر تیم تنها یک نماینده تام الاختیار(سرپرست یا سرمربی) در جلسه حاضر می شود.

منبع: فارس

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.