این مطلب ۵۶ بار خوانده شده
فرمانده لشکر ۱۰ عملیاتی حضرت سیدالشهدا (ع) استان البرز:

لحظه‌های تلاش مدافعان سلامت در خدمات رسانی به بیماران کرونایی فراموش ناشدنی است

فرمانده لشکر ۱۰ عملیاتی حضرت سیدالشهدا (ع) گفت: لحظه های تلاش مدافعان سلامت در خدمات رسانی به بیماران کرونایی همچون حماسه خرمشهر فراموش ناشدنی است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز ، سردار رستمعلی رفیعی در آیین تکریم کارکنان بیمارستان کوثر کرج  بیان کرد: ماموریت ذاتی سپاه دفاع از انقلاب و کشور است، اما در مواقع بحران به پشتیبانی دولت نیز می‌پردازد.

وی ادامه داد: نیروهای لشکر ۱۰ سیدالشهدا(ع) برای سلامتی و فتح و نصرت مدافعان سلامت کشورمان، قربانی کردند و دست به دعا برداشتند.

سردار رفیعی بیان داشت: مردم و نیروهای لشکر ۱۰ سیدالشهدا(ع) هیچگاه تلاش ها وخدمات پزشکان، پرستاران ، بهیاران و سایر کارکنان مراکز بیمارستان به ویژه بیمارستان کوثر کرج که در همسایگی این لشکر قرار دارد ، فراموش نمی کنند.

وی با اشاره به حضور تعدادی فرماندهان لشکر ۱۰ سیدالشهدا (ع) در بیمارستان کوثر کرج ، گفت : این حضور برای تکریم و قدرشناسی از تلاش های شبانه روزی کارکنان خدوم و جان برکف این بیمارستان که خدمات آنان را ارج می نهیم.

فرمانده لشکر ۱۰ عملیلتی حضرت سیدالشهدا (ع) با بیان اینکه تعدادی از نیروهای این لشکر حین انجام وظیفه دچار بیماری کرونا شدند ، بیان داشت : با تلاش پزشکاران و تیم های درمان بیمارستان کوثر این عزیزان سلامتی را خود باز یافتند و امروز وظیفه خود دانستیم تا با حضور دراین بیمارستان خدمات مدافعان سلامت را تکریم کنیم.

سردار رفیعی بیان داشت:مدافعان سلامت در بیمارستان هاروزها به دور از خانوادهای خود به بیماران خدمات رسانی کردند و خانواده های آنان روزهای پر دلهره ای پشت سر گذاشتند.

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۰ سید الشهدا (ع) با اشاره به فرا رسیدن حماسه سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر  عنوان کرد: تمام دنیا از همان روز فتح خرمشهر، شکست صدام و رژیم بعث را اعلام کردند.

وی گفت: دشمنان خواری ملت ایران را می خواستند و خرمشهر را با خاک و خون یکسان کردند اما به خواست خداوند فتح و نصرت یافتیم.

سردار رفیعی ادامه داد: مقام معظم رهبری فرمودند که «خرمشهرها در راه است» و یکی از حماسه سازان خرمشهرها، مدافعان سلامت هستند.

وی افزود: دشمنان به شعار ملت ایران مبنی بر اینکه « ما کرونا را شکست می دهیم» خندیدند و خواری ما را می خواستند اما به لطف خداوند و همت مدافعان سلامت ما توانستیم دوره بحران را با سربلندی پشت سربگذاریم.

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۰ سید الشهدا (ع) با بیان اینکه دشمنان ۲۰۰ سال پزشکی ایران را تحقیر کردند، تصریح کرد:  شبکه بهداشتی ایران با تمام زیرساخت هایش  توانمندی خودنشان داد و دشمنان رسوا شدند اما حتی راضی به خواری دشمن هم  نیستیم.

وی گفت: مدافعان سلامت  کاری کردند که سوم خرداد در تاریخ ملت ایران تکرار شد.

سردار رفیعی خطاب به مدافعان سلامت بیان داشت : شما  کشور را از بحران عبور دادید و دل ملت ایران با شما بود.

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۰ سید الشهدا (ع) خاطرنشان کرد: تجربه سال های ۹۰ تا ۹۸ حاج قاسم سلیمانی نشان داد که دشمنان هر جا و در هر سطحی تهدیداتی داشته باشند و اقدام کنند،‌جوابش را از طرف برادران سپاهی دریافت می کنند.

وی گفت: آمریکا و هم پیمانانش در غرب آسیا به جایی رسانده شده اند که تمام دارایی شان در منطقه گروه کوچکی به نام داعش شده که هر روز به صورت دزدانه از یک منطقه به منطقه دیگر می رود.

وی خاطرنشان کرد: همچنین در لبیک به فرامین رهبر معظم انقلاب توانستیم در قالب رزمایش مواسات و کمک مومنانه پل بین نیازمندان و خیرین استان شویم و در این راستا کمک‌های خوبی آماده و توزیع شد.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.