این مطلب ۵۰ بار خوانده شده
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز

رزمایش کمک مومنانه نشأت گرفته از فرهنگ مهدوی است

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز گفت: یکی از ویژگی‌های زمان ظهور این است که مردم به صورت خود جوش از اموال خود به نیازمندان می‌دهد و این کمک مومنان بوی ظهور را در کشور پخش می‌کند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز

حجت‌الاسلام والمسلمین علی مراد یوسفی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز ، در مورد اجرای طرح مواسلات و همدلی در استان البرز اظهار داشت: هیچ نقطه از جهان مانند مردم ایران اسلامی نوع دوست نیستند و در کشورهای مختلف دنیا شاهد این همدلی و همراهی مردم  کشور ما بودند.

وی افزود: یکی از اقداماتی که ولی‌فقیه در جامعه انجام می‌دهد، جهت دهی به جامعه در مسیر  و جهتی است که مشکلاتی که در جامعه عارض می‌شود برطرف شود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه پاسداران امام حسن مجتبی(ع) استان البرز بیان کرد: در ایام شیوع بیماری کرونا بسیاری از افراد و خانواده‌ها از نظر مالی آسیب دیدند و مهربانی مردم و اراده رهبری برسوق دادن کمک خیران به سمت این خانواده‌های نیازمند و اقشار آسیب پذیر بود.

یوسفی خاطرنشان کرد: موجی که امروز با مشارکت و کمک خیران در کشور ایجاد شده در هیچ جای دنیا سابقه نداشته  چون مردم ما ولایتمدار، دلسوز و نوعدوست هستند.

وی گفت: در استان البرز و سراسر کشور اتفاقی در حوزه کمک رسانی به هموطنان انجام شد که کم نظیر است و گوشه‌ای از ایثارگری‌های دفاع مقدس با این اقدامات خیرخواهانه تداعی شد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه پاسداران امام حسن مجتبی(ع) استان البرز با تقدیر از همه دست اندرکاران کمک مومنانه گفت: یکی از ویژگی‌های زمان ظهور این است که مردم به صورت خود جوش از اموال خود به نیازمندان می‌دهد و این کمک مومنان بوی ظهور را در کشور  پخش می‌کند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.