این مطلب ۱۱۶ بار خوانده شده
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه استان البرز:

همدلی برای تحقق فرمان رهبرانقلاب مبنی بر شکل گیری رزمایش مواسات یک ضرورت است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه استان البرز ا اشاره به اهمیت رعایت فاصله گذاری اجتماعی با هدف حفظ سلامت مردم گفت: همدلی برای تحقق فرمان رهبرانقلاب مبنی بر شکل گیری رزمایش مواسات یک ضرورت است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز، حجت الاسلام و المسلمین علیمراد یوسفی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه استان البرز در خصوص رزمایش مواسات و همدلی گفت: در شرائط کنونی که شاهد شیوع بیماری ویروسی کرونا هستیم، بیش از همیشه باید در کنار یکدیگر در جهت مقابله با این مشکل تلاش کنیم.

مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز افزود: تمام بیماران فوت شده از بیماری کوئید ۱۹ در البرز با رعایت مسائل شرعی تدفین شدند.

به گفته حجت الاسلام یوسفی، مطابق با فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر تشکیل قرارگاه مواسات و همدلی ضروری است که این امر با حمایت نیروهای تربیت شده مسجدی زمینه رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم به ویژه در ایام ماه مبارک رمضان باشد.

وی با تقدیر مدافعان سلامت از تیم پزشکان، پرستاران و نیروهای جهادی مطرح کرد: بیماری کوئید ۱۹ آنچنان که از شواهد مشخص است به دست بشر ساخته شده و دست عوامل استکباری نیز در آن دخیل است.

حجت الاسلام یوسفی توضیح داد: تمام مردم جهان باید ریشه شکل گیری این بیماری را بدانند و به این نتیجه برسند که فاجعه جهانی شیوع این بیماری به واسطه عوامل استکباری است.

وی با بیان اینکه وابستگی مردم به معنویت یکی از ثمرات این بیماری است توضیح داد: مردم به دعا و نیاز برای حل این مشکلات روی آوردند و همین امر می تواند زمینه ظهور امام عصر(عج) باشد.

حجت الاسلام یوسفی در پایان خاطر نشان کرد: دعا و روحیه در تقویت سیستم ایمنی بدن تأثیر ویژه ای دارد و در این راستا مجموعه طلاب و روحانیون سپاه با بهره گیری از توان اهل علم در بیمارستان ها اقدامات ضوابط شرعی غسل ، کفن و نماز میت را انجام می دهند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.