این مطلب ۱۲۶ بار خوانده شده
فرمانده سپاه استان البرز:

"ما می‌توانیم" را امروز باید سیاسیون یاد بگیرند

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز با بیان اینکه "ما می‌توانیم" را امروز باید سیاسیون یاد بگیرند، گفت: رزمندگان در ۸ سال دفاع مقدس با دست خالی ایستادند و در مقابل کثرت دشمن حزن و اندوه به خود راه ندادند و "ما می‌توانیم" را اثبات کردند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز: سردار سیدیوسف مولایی در مراسم یاد یاران که پیش از ظهر امروز در کانون شهید سبحانی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز با حضور رزمندگان دوران دفاع مقدس برگزار شد، اظهار داشت: باید به همه رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس درود فرستاد.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس از لشکرهای مختلف از ارتش، سپاه، ناجا و جهاد سازندگی به جنگ اعزام می‌شدند، ادامه داد: شما رزمندگان "ما میَ‌توانیم" را مشق کردید.

وی با اشاره به اینکه "ما می‌توانیم" را امروز باید سیاسیون یاد بگیرند، بیان کرد: رزمندگان در ۸ سال دفاع مقدس با دست خالی ایستادند و در مقابل کثرت دشمن حزن و اندوه به خود راه ندادند و "ما می‌توانیم" را اثبات کردند.

مولایی با بیان اینکه اگر امروز سیاسیون اینها را یاد بگیرند و در عرصه سیاسی به کار ببرند، می‌توانند به فتوحات ۸ سال دفاع مقدس برسند، اضافه کرد: اگر امروز در شهر ریاض در کشور عربستان سعودی ۵۰ کشور در ظاهر برای مبارزه با تروریسم ولی در باطن برای ایران سازماندهی می‌شوند، اما ترس به دل این رزمندگان راه ندارد.

وی تاکید کرد: ما نباید در جایی که عناصر ما کم است بترسیم و خدا با ما است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.