این مطلب ۷۴ بار خوانده شده
فرمانده سپاه ناحیه جوادالائمه(ع):

حضور میلیونی مردم در یوم الله نهم دیماه که به دفاع از ولایت و نظام اسلامی برخواستند توطئه های دشمنان را خنثی کرد

در روز نهم دیماه همه توطئه‎ های دشمنان علیه نظام اسلامی خنثی و آرزوهای استکبار جهانی به ویژه آمریکا برای ساقط کردن نظام اسلامی به زباله‌ دان تاریخ پیوست.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه جواد الائمه (ع) محمد شهر:  سرهنگ پاسدار قدرت الله رازینی فرمانده سپاه ناحیه جواد الائمه (ع) در مدرسه دخترانه امام موسی کاظم در عباس آباد محمد شهر گفت: با اشاره به اینکه در مساجد، و مدارس برنامه های استکبار ستیزی برگزار می شود، حماسه ۹ دی پاسخی قاطع از طرف مردم بصیر کشورمان به توطئه بسیار پیچیده و نرم دشمنان اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود که حضور میلیونی مردم در یوم الله نهم دیماه که به دفاع از  ولایت و نظام اسلامی برخواسته بودند، توطئه های دشمنان را خنثی کرد.

رازینی در ادامه گفت: سال ۸۸ مردم با حضور در صحنه حماسه‎ ای دیگر را در دفتر افتخارات خود ثبت کرده و در سالروز این حماسه بزرگ باز هم مردم در صحنه خواهند بود.

فرمانده سپاه ناحیه جواد الائمه(ع) در پایان گفت : در چنین روزی همه توطئه‎ های دشمنان علیه نظام اسلامی خنثی و آرزوهای استکبار جهانی به ویژه آمریکا برای ساقط کردن نظام اسلامی به زباله‌ دان تاریخ پیوست.

خبرنگار افتخاری : برادر حمید سید آبادی

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.