این مطلب ۱۰۵ بار خوانده شده
فرمانده سپاه ناحیه جواد الائمه (ع) محمد شهر:

فتنه گران سرسپرده دولت های غربی و مستکبران خارجی بودند

مردم ما در روز نهم دیماه پاسخی قاطع به فتنه‌گران دادند واین روز در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار خواهد بود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه جواد الائمه (ع) محمد شهر:  سرهنگ قدرت الله رازینی فرمانده سپاه ناحیه جواد الائمه (ع) محمد شهر در گفتگو با خبرنگار ما گفت: پس از انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری، عده‌ای فریب‌خورده و سرسپرده غرب به طمع افتاده و به بهانه نتایج انتخابات به دنبال براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی و انتقام گرفتن از مردم و ولایت بودند.

وی در ادامه اظهار داشت: این افراد که به واقع سرسپرده دولت های غربی و مستکبران خارجی بودند با اغتشاش مدتی در کشور آشوب های به پا کردند و در این میان مردم بی گناه ایران اسلامی متحمل آسیب های زیادی شدند.

سرهنگ رازینی در ادامه تاکید کرد: در آن دوران پر از اغتشاش و آشوب افرادی بودند که با دلسوزی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تلاش های بیشماری را انجام دادند.

فرمانده سپاه ناحیه جواد الائمه (ع) محمد شهر در ادامه گفت: رهبر انقلاب برای بقای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بسیار تلاش کردند و در مقابل فریب خوردگان صبوری کردند.

رازینی سپس گفت: مردم در ۹ دی سال ۸۸ با آمدن به خیابان ها و پیروی از دستورات ولی فقیه به فتنه گران آموختند که برای بقای نظام جمهوری اسلامی ایران از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهند بود و حضور مردم در حماسه ۹ دی سال ۸۸ به دنیا نشان داد که مردم ما هرگز اجازه جسارت و فتنه‌گری را به احدی نخواهد داد و اگر افراد از مسیر ولایت و انقلاب خارج شوند، با آنها قاطعانه برخورد خواهند کرد.

سرهنگ قدرت الله رازینیدر انتها گفت: مردم ما در روز  نهم دیماه در دفاع از ولایت وارد میدان شده و پاسخی قاطع به فتنه‌گران داده و به طور قطع این روز در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار خواهد بود.

خبرنگار افتخاری : برادر حمید سید آبادی

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.