این مطلب ۳۳ بار خوانده شده

مراسم تودیع ومعارفه مسئولین قدیم وجدید حفاظت اطلاعات ناحیه جواد الائمه (ع)

مراسم تودیع و معارفه مسئولین قدیم و جدید حفاظت اطلاعات ناحیه جواد الائمه (ع)در محمد شهربرگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی ناحیه جواد الائمه (ع) محمد شهر، آیین تودیع و معارفه مسئولان قدیم و جدید حفاظت اطلاعات ناحیه جواد الائمه (ع) با حضور سرهنگ قدرت الله رازینی فرمانده سپاه ناحیه جواد الائمه (ع) و جمعی از فرمانده حوزه ها و معاونت های ناحیه وجمعی از بسیجیان در سالن اجتماعات شهدا ناحیه برگزار شد.

فرمانده سپاه ناحیه جواد الائمه (ع) در این مراسم و خیر مقدم به میهمانان از فعالیت ها ی یک ساله تقدیر کرد و گفت: ایشان در ماموریت ها و برنامه های بسیج حضوری فعال و موثر داشتند و در دوران خدمت بنده تعامل، وحدت و همدلی بین سه حوزه فرماندهی، نمایندگی و حفاظت بسیار خوب بود.
فرمانده سپاه ناحیه جواد الائمه (ع)، با اشاره به سه بخش مهم در امر تقوا و کاربرای رضای خدا ، سیاست دولت کاربرای رضای خدا وقتی معنی پیدا می کند که فی سبیل الله باشد در کارکردن باید خداوند متعال و تقوا را در نظر گرفت ، ارزش انسان به تقوا ست .
همچنین در این مراسم ، مسئول حفاظت اطلاعات سپاه امام حسن مجتبی (ع) از زحمات مسئول سابق حفاظت اطلاعات در سپاه ناحیه جواد الائمه (ع) تقدیر و تشکرکرد و مسئول جدید حفاظت اطلاعات در سپاه ناحیه جواد الائمه (ع) در معرفی کرد.
در پایان هدایایی به رسم یاد بود ازطرف فرماندهی ناحیه ، پایوران نمایندگی ناحیه جواد الائمه(ع) وحوزه های مقاومت بسیج و...به مسئول سابق حفاظت اطلاعات در سپاه ناحیه جواد الائمه (ع) اهداء شد.

خبرنگار افتخاری : برادر حمید سید آبادی

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.