این مطلب ۶۲ بار خوانده شده
بیانیه بسیج ورزشکاران استان البرز؛

دعوت از وزرشکاران استان البرز برای شرکت در مراسم حماسی ۹ دی

شورای عالی ورزش بسیج ، مرکز تربیت بدنی سپاه ،اداره کل ورزش و جوانان استان البرز ، سازمان بسیج ورزشکاران البرز به مناسبت گرامیداشت یوم‌الله ۹ دی‌ماه خواستار حضور حماسی ورزشکاران این استان در مراسم ۹ دی امسال شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی  سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز: شورای عالی ورزش بسیج ، مرکز تربیت بدنی سپاه استان ، اداره کل ورزش و جوانان استان البرز و سازمان بسیج ورزشکاران استان البرز  به مناسبت گرامیداشت یوم‌الله ۹ دی‌ماه بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: حماسه بزرگ ۹ دی‌ماه ۱۳۸۸ ضامن تجلی هویت و ماهیت انقلاب اسلامی و بصیرت ملت هوشیار ایران در صحنه‌های سرنوشت‌ساز تاریخی است، حرکتی مومنانه و عالمانه در مقابل توطئه‌های خطرناک و عده‌ای بی‌بصیرت، ناآگاه و فتنه آفرینانی بود که توسط دولت‌های استکباری و صهیونیستی مورد حمایت و مدیریت قرار می‌گرفت و ملت فهیم و آگاه ایران با حضور تاریخی خود با آرمان‌هایی برگرفته از اسلام ناب و با ایستادگی بر اصول و ارزش‌های انقلابی صحنه شکست و رسوایی را برای دشمنان قسم خورده ایران اسلامی رقم زد.

در بیانیه ورزشکاران آمده است: در ۹ دی مردم نشان دادند که همواره با بصیرت به وصایای امام راحلشان گوش می‌دهند که می‌فرمودند همواره پشتیبان ولایت‌فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد. 

نهم دی ماه جشن ولایتمداری مردم ایران و بروز زیبا‌ترین تصاویر و جلوه‌های بصیرت، ‌ ولایتمداری و دشمن‌شناسی ملت ایران است که توانست نقشه‌های شوم دشمنان را نقشه بر آب سازد. 

در این بیانیه تاکید شده است: بار دیگر به همگان توصیه می‌شود در شرایط حساس کنونی که نظام سلطه سعی دارد با اعمال فشارهای بین‌المللی موجبات شکست انقلاب اسلامی را فراهم آورد، با ورق زدن کتاب انقلاب اسلامی، وفاداری مردم را به نظام اسلامی مرور کنند. مرور وقایع انقلاب درس‌های بسیاری از جمله مشاهده دست یاری خداوند در کنار نظام اسلامی به همراه خواهد داشت. 

در بیانیه ورزشکاران آمده است: ما جامعه ورزش استان البرز ضمن گرامیداشت حماسه نهم دی، بار دیگر با آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی، امام(ره) و مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) تجدید عهد و میثاق نموده و با ابراز انزجار از دشمنان و توطئه‌گران داخلی و خارجی انقلاب و میهن اسلامی اعلام می‌داریم در راه اهداف مقدس انقلاب، رهبری و نظام جمهوری اسلامی از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد لذا از حضور عموم مردم شریف و همیشه در صحنه استان جهت شرکت در راهپیمایی دشمن شکن ۹ دی دعوت به عمل می‌آید. 

ما ورزشکاران قدرتمتد از قبل پشتیبان انقلاب و ولایت هستیم .

روابط عمومی 

مرکز تربیت بدنی سپاه استان البرز 

اداره کل ورزش و جوانان استان البرز 

شورای عالی ورزش بسیج استان البرز 

سازمان بسیج ورزشکاران استان البرز

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.