این مطلب ۱۰۴ بار خوانده شده
رئیس بسیج سازندگی البرز؛

۲۲۰۰ شغل توسط بسیج سازندگی در استان البرز ایجاد می‌شود

رئیس بسیج سازندگی استان البرز با بیان اینکه تا پایان سال جاری در البرز ۱۴ میلیارد تومان تسهیلات اقتصاد مقاومتی ارائه می‌شود، گفت: بیش از ۲ هزار و ۲۰۰ شغل تا پایان سال جاری در البرز ایجاد می‌شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز: سرهنگ علی ترکاشوند  رئیس بسیج سازندگی البرز، با اشاره به فصل زمستان، اظهار داشت: در حال حاضر گروه‌های جهادی در حال شناسایی مناطق محروم برای انجام امور جهادی در فصل مناسب هستند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۳۰ گروه جهادی مشغول به شناسایی هستند، ادامه داد: تا یک ماه آینده نتایج قطعی این شناسایی مشخص می‌شود.

ترکاشوند با اشاره به اینکه در سال جاری ۵۰ درصد از گروه‌های جهادی استان در البرز فعالیت می‌کنند، عنوان کرد: ۵۰ درصد این گروه‌ها خارج از استان در مناطق محروم کشور خدمت می‌کنند.

رئیس بسیج سازندگی استان البرز با بیان اینکه بسیج سازندگی در زمینه اقتصاد مقاومتی تسهیلات ارائه می‌دهد، افزود: از شهریور ماه سال جاری تا کنون نزدیک به ۹ میلیارد تومان تسهیلات ارائه شده است.

وی گفت: بسیج سازندگی قصد دارد تا پایان بهمن ماه سال جاری این میزان را به ۱۴ میلیارد تومان برساند.

ترکاشوند با بیان اینکه بیش از ۶۵۰ واحد تولیدی در سطح کارگاهی، کوچک و زودبازده ایجاد شده است، ادامه داد: در هر واحد نزدیک به ۴ نفر اشتغال دارند.

وی با اشاره به اینکه روستاها محور تولید هستند، اظهار داشت: بیشتر تسهیلات در روستاها و در رشته‌های اقتصاد مقاومتی ارائه شده است.

ترکاشوند با بیان اینکه بخشی از تسهیلات به قطب‌های صنایع تبدیلی و تکمیلی در شهرستان‌ها داده شده است، ادامه داد: این صنایع از قبیل قطب چرم، فراوری میوه و لبنیات است.

رئیس بسیج سازندگی استان البرز بیان کرد: بیش از ۲ هزار و ۲۰۰ نفر اشتغال از طریق ارائه تسهیلات در سال جاری در استان ایجاد می‌شود.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.