این مطلب ۹۸ بار خوانده شده
سردار سلامی در طالقان:

قدرت مسئولان در مسیر خدمت‌رسانی به مردم به‌کارگیری شود

جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: فرصتی که در اختیار ما قرار دارد برای خدمت است و برای کسب شهرت نیست که اگر این‌گونه باشد، هیچ ارزشی ندارد و وقتی قدرتی به ما می‌رسد باید در مسیر خدمت‌رسانی به مردم و رضای خدا گام برداریم.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز:سردار حسین سلامی در آئین افتتاح پروژه‌های سازندگی و محرومیت‌زدایی در شهرستان طالقان اظهار داشت: محل رجوع و تامین نیاز مردم بودن، از نعمات الهی است و فرصتی که در اختیار ما قرار دارد برای خدمت است و برای کسب شهرت نیست که اگر این‌گونه باشد، هیچ ارزشی ندارد؛  وقتی قدرتی به ما می‌رسد باید در مسیر خدمت‌رسانی به مردم و رضای خدا گام برداریم که در این صورت ارزشمند است.

جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: مسئولان با فرصت‌های گذرا رو‌به‌رو هستند؛ ارزش این فرصت‌هایی که در اختیار ما قرار دارد این است که بتوانیم با نیت خالص خدمت‌رسانی کنیم و مردم ولی نعمت ما هستند و این انقلاب موقعیت بی‌نظیر الهی است.

سردار سلامی ادامه داد: وجود امام خمینی( ره) و مقام معظم رهبری برای همه امت اسلام یک نعمت و رحمت الهی است؛ اگر امروز حلب آزاد می‌شود و مردمی که آواره بودند دوباره می‌توانند به شهر خود برگردند و لبنان از دست شرارت‌های رژیم صهیونیستی در امان است، به برکت وجود مقام معظم رهبری است و ما باید قدردان این نعمت باشیم.

وی افزود: هر کسی که خدمتی به مردم می‌رساند و سبب امیدواری مردم می‌شود، اجر خدمتگذاری‌اش محفوظ است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: طالقان منطقه‌ای است که شرف، شخصیت و اعتبار دارد. در سریال معمای شاه کلام روح افزایی که از بیان آیت‌الله طالقانی صادر می‌شود، نشان می‌دهد که این انقلاب بر روی دوش و کلام چه انسان‌های بزرگی شکل گرفته است.

سردار سلامی با بیان اینکه همه مردم ایران شایسته خدمت هستند، افزود: سپاه پاسداران ۳۴ هزار پروژه محرومیت‌زدایی را در کشور پیگیری می‌کند و مسئولان سپاه با اعتقاد این خدمات را انجام می‌دهند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: وقتی انگیزه‌های خوب مردم و مسئولان به‌هم تنیده می‌شود، نتایج خوبی به دست می‌آید.

وی افزود: با توجه به اینکه مسجد تازه تاسیس امام رضا(ع) در ورودی شهرستان طالقان قرار دارد به فضای سبز اطراف آن نیز توجه شود.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.