این مطلب ۲۳ بار خوانده شده
مديرکل بهزيستي استان البرز

«بسيج سازندگي» مناسب ترين مسير تحقق اقتصاد مقاومتي

داريوش بيات نژاد گفت: بسيج از بطن مردم و از ميان مردم است و اراده جمعي آنان يکي از دلايل قوت گرفتن بسيج سازندگي براي ساختن کشور است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سپاه استان البرز: داريوش بيات نژاد مديرکل بهزيستي استان البرز درباره بسيج سازندگي اظهار داشت: در خصوص بسيج و بسيجي بودن با توجه به اينکه خودم را به عنوان يک مسئول، بسيجي مي دانم، بايد بگويم همواره اين جمله امام خميني (ره) که « اي کاش من هم يک بسيجي بودم» باعث قوت قلب و خاطرم بود،چه آن زمان که طي هشت سال دوران دفاع مقدس ۱۸ ماه در نبرد حق عليه باطل با هدف حفظ تماميت ارضي کشورمان ايران اسلامي عزيز شرکت کردم و چه امروز که در يکي از ارگان‌هاي مهم و با اهميت چون اداره کل بهزيستي مشغول به خدمت‌رساني هستم.

بيات نژاد در ادامه با اشاره به بيانات مقام معظم رهبري و افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامي بارها و بارها در بيانات متعدد فرموده‌اند اگر کسي دغدغه پيشرفت و هويت، استقلال ملت را داشته باشد، در حقيقت يک بسيجي است.

وی با بيان اين مطلب که اگر روحيه بسيج در افکار عمومي ظهور و بروز پيدا نمي‌کرد، در مقابل قدرت‌هاي تا دندان مسلح پيروز نمي‌شديم، توضيح داد: بسيج از بطن مردم و از ميان مردم است و اراده جمعي آنان يکي از دلايل قوت گرفتن بسيج سازندگي براي ساختن کشور است.

داریوش بیات نژاد تصريح کرد: بحث اقتصاد مقاومتي همواره مورد نظر رهبر معظم انقلاب طي سالهاي اخير بوده، ويژگي اقتصاد مقاومتي، تحول و رشد اقتصاد است و اين پويايي در عرصه اقتصادي و جهادي به واسطه فعاليت‌هاي بسيج سازندگي توانسته است تا حدودي پاسخگو باشد.

مديرکل بهزيستي استان البرز  عنوان کرد: آنچه که مردم ما خواهان آن هستند، اقتصاد عدالت محور است، که زمينه رفاه عمومي و اشتغال زايي را فراهم کند، اقتصاد پويا و توانمند به واسطه اهتمام قشر بسيج سازندگي ايجاد مي‌شود. بسيج سازندگي مهم‌ترين و بهترين مسير براي اقتصاد مقاومتي است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: همواره روحيه ايثارگري و از خودگذشتگي را در ميان بسيجيان شاهد بوده ايم، پس از هشت سال دفاع مقدس نمونه‌اي از رفتار بسيجي را در ميان پرسنل اداره کل بهزيستي استان شاهد هستم که با از خودگذشتگي و ايثارگري با مددجويان رفتار مي‌کنند و تمام اهتمام خود را براي پاسخگويي به نياز آنان به انجام مي رسانند.

 خبرنگار: قمی‌‌

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.