این مطلب ۱۳ بار خوانده شده

بهره مندی ۷۵۰۰ بیمار نیازمند از خدمات رایگان درمانی بسیج سازندگی البرز

مدیر سلامت و خدمات رسانی بسیج سازندگی گفت : در تابستان با همکاری بسیج جامعه پزشکی و بسیج جامعه زنان علاوه بر بهره مندی ۷۵۳۵ نفر از خدمات رایگان پزشکی، تعداد ۹۴ جهیزیه برای نوعروسان نیازمند تهیه و به آنها اهدا گردید.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج سازندگی البرز:جواد اینانلو مدیر سلامت و خدمات رسانی معاونت بسیج سازندگی سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز در گفتگو با خبر نگار ما در خصوص عملکرد سه ماهه دوم اظهار داشت : در تابستان سال جاری با همکاری بسیج جامعه پزشکی تعداد ۷۵۳۵ بیمار مستضعف ویزیت رایگان شدند که در این طرح تعداد ۱۳۳ پزشک و پیراپزشک بسیجی مشارکت داشتند.

وی در خصوص برگزاری اردوهای زیست محیطی گفت : با همکاری سازمان محیط زیست تعداد ۲۶۲۷ نفر از همیاران محیط زیست بسیجی در ۱۵ منطقه استان نسبت به پاکسازی محیط زیست اقدام نمودند.

دکتر اینانلو افزود : در عرصه خدمات رسانی برگزاری ۱۱۵ کلاس با موضوعات سلامت، سبک زندگی، کلاس های امداد و نجات و.. در مناطق مختلف برپا و تعداد ۸۸۳۵ نفر در این کلاس ها شرکت نمودند.

وی در خصوص سایر اقدامات انجام شده اظهار داشت : تهیه جهیزیه برای ۹۴ نوعروس نیازمند با همکاری بسیج جامعه زنان، بر گزاری ۸۹ کلاس علمی، تقویتی و جبرانی و همچنین برگزاری ۲۱۴ کارگاه پیشگیری از ۷ رفتار مخاطره آمیز را در پایگاه های سلامت بسیج از جمله اقدامات انجام شده بود. جمع آوری ۱۳۰ میلیون ریال کمک های خیرین و تهیه و توزیع اقلام مورد نیاز به خانواده های نیازمند از جمله اقدامات انجام شده در تابستان سال جاری بود.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.