این مطلب ۹ بار خوانده شده
مسئول بسیج سازندگی البرز عنوان کرد

اعطای ۲۰ میلیارد تومان تسهیلات به روستائیان توسط بسیج سازندگی البرز

مسئول بسیج سازندگی استان البرز با اشاره به امر آموزش در زمینه اقتصاد مقاومتی گفت: بسیج سازندگی استان البرز ۲۰ میلیارد تومان تسهیلات در اختیار روستائیان قرار داده است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سپاه استان البرز به نقل از  تسنیم از کرج، سرهنگ پاسدار علی ترکاشوند در نهمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان البرز که صبح امروز در استانداری البرز برگزار شد، با اشاره به اینکه آموزش رکن بسیار مهم در اقتصاد مقاومتی است، اظهار داشت: اگر آموزش درست ارائه نشود، به طور یقین منابع هدر می‌رود.

وی با تاکید بر آموزش برای روستاییان، گفت: بسیج سازندگی استان البرز ۲۰ میلیارد تومان تسهیلات در اختیار روستاییان قرار داده است.

مسئول بسیج سازندگی استان البرز با بیان اینکه بهتر است دستگاه‌های اجرایی در پرداخت تسهیلات اقتصاد مقاومتی در دو مرحله عمل کنند، افزود: ابتدا اعتبار‌سنجی شود و در صورت پرداخت، اطمینان حاصل شود که این تسهیلات در راستای پیشرفت جامعه بوده است.

وی با اشاره به اینکه بهتر است تسهیلات متناسب با شهرستان‌ها باشد و برای هر شهرستان قطبی مشخص شود، گفت: با مشخص شدن هر قطب برای شهرستان‌ها، می‌توان تمامی فعالیت‌های آن‌ها را در همان راستا سازماندهی کرد. کشاورزان با استفاده از صنایع تبدیلی و تکمیلی می‌توانند ارزش افزوده و بهره‌وری کالاهای خود را بیشتر کنند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.