این مطلب ۱۰ بار خوانده شده
مسئول بسیج سازندگی استان البرز

طرح ارتقا سلامت در میان روستا نشینان البرز اجرا می‌شود

ترکاشوند با بیان اینکه بسیج سازندگی استان البرز با همکاری بسیج جامعه پزشکی به جهت بالا بردن سطح ارتقا سلامت در میان روستانشینان با هم همکاری می‌کنند گفت: این اقدام به صورت هماهنگی‌های مشترک با دانشگاه علوم پزشکی انجام می‌شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سپاه استان البرز؛ سرهنگ پاسدار علی ترکاشوند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج با اشاره به اینکه بسیج سازندگی استان البرز با همکاری بسیج جامعه پزشکی به جهت بالا بردن سطح ارتقا سلامت در میان روستانشینان با هم همکاری می‌کنند اظهار داشت: این اقدام به صورت هماهنگی‌های مشترک با دانشگاه علوم پزشکی انجام می‌شود.

مسئول بسیج سازندگی استان البرز با بیان اینکه طرح پایلوت سلامت در ۲۷ نقطه استان اجرایی می‌شود افزود: در این طرح مشاوره‌های پزشکی، روان‌شناسی و روان درمانی و مسائل مربوط به زنان ارائه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در برخی روستاها که امکان درمان روستاییان وجود نداشته باشد افراد به بیمارستان‌هایی که تجهیزات لازم را دارند منتقل می‌شوند گفت: بسیج سازندگی در حال آماده شدن و جمع‌آوری گروه‌های جهادی برای اعزام به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته بعد از ماه مبارک رمضان است.

ترکاشوند با بیان اینکه در حال حاضر استان البرز و ۶ استان دیگر برای ارائه کارهای جهادی در  دستور کار بسیج سازندگی البرز قرار دارد افزود: در حال حاضر در مرحله شناسایی استان‌های نیازمند هستیم که به همین سبب شاید تعداد استان‌ها برای اعزام افراد جهادی بیشتر شود.

وی با اشاره به اینکه بسیج سازندگی در مقوله‌های فرهنگی، سلامت، بخش آموزش، بهداشت و درمان و اقتصاد مقاومتی فعالیت دارند گفت: بسیج سازندگی در ماه مبارک رمضان سال جاری ۲ مسجد را افتتاح کرده است.

مسئول بسیج سازندگی استان البرز با بیان اینکه یک مسجد واقع در شهرک بعثت در مشکین دشت استان البرز است افزود: این مسجد را به طور کامل بسیج سازندگی بدون کمک از جای دیگری ساخته است و مسجد دیگری در منطقه ۶ اسلام آباد افتتاح شده است که در حال حاضر هنوز حسینه است.
 

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.