این مطلب ۱۷ بار خوانده شده
فرمانده سپاه استان البرز؛

ایجاد اشتغال برای ۵ هزار نفر در کارنامه بسیج سازندگی البرز/ تاسیس کارخانه سیگار برخلاف سیاست های اقتصاد مقاومتی است

سردار استاد حسینی گفت: در چند روز گذشته کارخانه تولید سیگار در شهرستان اشتهارد افتتاح شد که مسلما در راستای تحقق این اصل مهم نمی باشد و فعالیت یک کارخانه خارجی در ایران نمی تواند موجب ایجاد شغل و بی نیازی کشور به خارج باشد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سپاه استان البرز؛ سردار علی استاد حسینی در جلسه شورای هماهنگی کشاورزی با موضوع اقتصاد مقاومتی که در مرکز آموزش تعاون روستایی برگزار شد حضور و فعالیت بسیج را با اهمیت شمرد و اظهار داشت: سپاه و بسیج در تمامی زمینه ها موظفند که به ارائه خدمات و کمک رسانی بپردازند.

وی با اشاره به اهمیت شعار سال و تاکید مقام معظم رهبری بر عملی نمودن اقتصاد مقاومتی درک شور افزود: در چند روز گذشته کارخانه تولید سیگار در شهرستان اشتهارد افتتاح شد که مسلما در راستای تحقق این اصل مهم نمی باشد و فعالیت یک کارخانه خارجی در ایران نمی تواند موجب ایجاد شغل و بی نیازی کشور به خارج باشد.

فرمانده سپاه البرز تصریح کرد: در سال ۹۳ حدود ۳هزار نفر به طور مستقیم و ۸ هزار نفر غیر مستقیم از طریق فعالیت های خانگی و ایجاد شغل در روستاها مشغول به کار شدند که در سال گذشته این تعداد به ۵ هزار نفر افزایش یافت.

وی از آمادگی سپاه و بسیج جهت اعزام جهادگران به مناطق محروم خبرداد و گفت: این ظرفیت ها موجود است ولی نیازمند فراهم نمودن ظرفیت های بکارگیری آنها توسط جهاد کشاورزی می باشد و همچنین در جهت خودکفایی کشور و در راستای کمک به بخش کشاورزی باید پشتیبانی شود.

سردار استاد حسینی با اشاره به بروکراسی های حاکم در ادارات گفت: با کنارگذاشتن قوانین دست و پاگیر می توان مشاغل بسیاری را ایجاد کرد.

وی تبدیل جهاد سازندگی به جهاد کشاورزی را یک ظلم قلمداد کرد و گفت: بیشترین توجه جهاد سازندگی به روستاها بود که با تبدیل آن و با ایجاد و تاسیس بسیج سازندگی به فرمان مقام معظم رهبری این مشکل نیز برطرف شد.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی در پایان گفت: ۱۰ اقدام برای عملی شدن اقتصاد مقاومتی که توسط مقام معظم رهبری عنوان شد باید مورد توجه قرار گیرد و هرکس در حوزه کاری خود برنامه های لازم را عملی سازد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.