این مطلب ۱۰ بار خوانده شده
مسئول فرهنگی سازمان بسیج سازندگی البرز

۲۳۲۵ جهادگر دانشجو در گروه‌های جهادی استان البرز فعالیت کردند

مسئول فرهنگی سازمان بسیج سازندگی البرز با بیان اینکه به صورت کلی ۲ هزار و ۳۲۵ نفر از جهادگران دانشجو، محلات و طلاب در گروه‌های جهادی البرز فعالیت کرده‌اند گفت: از ۵۶ گروه جهادی، ۲۹ گروه در استان و مابقی به استان‌های دیگر اعزام شدند.
نسخه مناسب چاپ

  مهران طیران در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، با اشاره به فعالیت گروه‌های جهادی استان البرز در برون و درون استان اظهار داشت: گروه‌های استان البرز در سال جاری ۱۰ استان را تحت پوشش خود قرار داده است.

وی با بیان اینکه این گروه‌ها در حوزه‌های خدمات‌رسانی و محرومیت‌زدایی فعالیت داشته‌اند افزود: در سال جاری ۵۶ گروه جهادی استان البرز از ابتدا تا انتهای تعطیلات به مناطق مورد نظر اعزام شده‌اند.

مسئول فرهنگی و روابط عمومی سازمان بسیج سازندگی استان البرز با اشاره به استان‌های تحت پوشش، گفت: این استان‌ها شامل البرز، قم، خوزستان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، کرمان، گیلان، کرمانشاه، خراسان شمالی و چهارمحال‌ و بختیاری است.

طیران با بیان اینکه از ۵۶ گروه جهادی البرز ۲۹ گروه در خود استان فعالیت می‌کردند، افزود: از مابقی گروه‌های جهادی البرز ۷ گروه به استان قم، ۸ گروه به استان خوزستان، ۳ گروه به استان هرمزگان، ۲ گروه به استان سیستان و بلوچستان، ۲ گروه به استان کرمان، ۲ گروه به استان گیلان، یک گروه به استان کرمانشاه، یک گروه به استان خراسان شمالی و یک گروه نیز به استان چهارمحال‌ وبختیاری اعزام شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه به صورت کلی ۲ هزار و ۳۲۵ نفر از جهادگران دانشجو، محلات و طلاب در گروه‌های جهادی استان البرز فعالیت کرده‌اند، گفت: کارهای انجام شده توسط گروه‌های جهادی در استان البرز شامل تکمیل مدرسه، مسجد، لایروبی انهار و خانه محروم بوده است.

طیران با بیان اینکه در استان قم نیز همین کارها انجام شده است، افزود:در استان خوزستان نیز علاوه بر اموری که در استان البرز انجام شده، کار عمرانی در گلزار شهدا نیز صورت پذیرفته است.

وی با اشاره به اینکه در استان هرمزگان بیشتر کارهای علمی فرهنگی و آموزشی انجام شده است، گفت: گروه‌های جهادی البرز در استان سیستان و بلوچستان کار تکمیل مدرسه، خانه ایتام و گلزار شهدا را انجام داده‌اند.

طیران با بیان اینکه در استان کرمان نیز گروه‌های جهادی خدمات پزشکی را انجام داده‌اند، افزود: در این استان کار عمرانی تکمیل مسجد نیز انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه گروه‌های جهادی البرز در استان گیلان پل روستایی ساخته‌اند و از طرفی نیز در تکمیل مسجد و مدرسه مشارکت داشته‌اند، گفت: در خراسان شمالی نیز گروه جهادی البرز طرح آب‌رسانی را اجرایی کرده است.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.