این مطلب ۷۸ بار خوانده شده

جوانان انقلابی مدافع حرم در راستای حفظ نظام جان خود را هدیه می کنند

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد واحد کرج گفت: امروز کسی که بدون مقام و منصبی از جان، خون و ناموس دست می کشد و در راه دفاع از حرم شهید می شود الگوی بارزی برای ما است برای انقلابی گری.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز: حجت الاسلام والمسلمین هاشمی در گردهمایی بزرگ انقلابیون جوان استان البرز که بعد از ظهر روز سه شنبه در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج برگزار  شد با اشاره به اینکه امروز انقلابی گری یکی از موضوعات مورد تاکید مقام معظم رهبری است، اظهار داشت: ایشان در تمامی دیدار های عمومی، خصوصی که داشته اند با ها به این بحث مهم اشاره کرده اند که این درجه اهمیت بحث انقلابی گری را  در جامعه امروز نشان می دهد.

وی با بیان اینکه حوزه علمیه محل نشر انقلابی گری است، افزود: مقام معظم رهبری در جلسه ای که با حوزویان داشتند به بحث انقلابی گری در حوزه اشاره کردند که این نشان دهنده این است که آسیب و وادادگی وارد حوزه های علمیه هم شده است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد استان البرز با اشاره به اینکه امروز کوتاه آمدن از شعار های انقلاب در برخی جاها ریشه دوانده است، گفت: جوان انقلابی و مومن انقلابی بی اهمیت به موضوعات اطرافش نیست.

وی ادامه داد: در جامعه انقلابی بی طرف وجود ندارد و حرکت چهار چوب مدار به طرف حق است و اعتدال به این معنی نیست که وقتی موضعی گرفته می شود هم دوست راضی باشد هم دشمن.

حجت الاسلام والمسلمین هاشمی خاطر نشان کرد: از انقلاب تا کنون هر کجا که ایستادگی کردیم و پای شعار ها ایستادیم نتیجه خوبی گرفتیم و هر کجا که کوتاه آمدیم نتیجه نگرفتیم.

وی افزود: جوان انقلابی همیشه اهل کار و فعالیت است و باید به تمام مسائل تاثیر گذار مطالعه کند و رصد دقیق داشته باشد تا بتواند حدس بزند و برای احتمالات قبل از وقوع، برنامه داشته باشد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد واحد کرج با تاکید بر اینکه جوان انقلابی باید به اندازه ای حضور داشته باشد که فتنه اتفاق نیفتد، گفت: امروز مومنان انقلابی در تمام سطوح و جریاناتی که موثر است باید آگاه باشد.

وی بیان کرد: امروز کسی که بدون مقام و منصبی از جان، خون و ناموس دست می کشد و در راه دفاع از حرم شهید می شود الگوی بارزی برای ما است برای انقلابی گری.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.