این مطلب ۸۰ بار خوانده شده

اهمیت دانشگاه به اندازه ی اهمیت آینده کشور است

مسؤل بسیج دانشجویی خواهران دانشگاه پیام نورکرج، گفت: از آنجا که اهمیت دانشگاه به اندازه ی اهمیت آینده کشور است باید بسیج در این موقعیت نقش بسیار موثری را ایفا کند که یکی از مهم ترین آنها تربیت نیروی هم تراز انقلاب اسلامی است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز: نرگس خلج مسئول بسیج دانشجوییخواهران  دانشگاه پیام نور کرج با اشاره به اینکه یکی از برکات بی منتهای انقلاب اسلامی، تشکیل نیروی الهی و مردمی بسیج است، اظهار داشت: از آنجا که اهمیت دانشگاه به اندازه ی اهمیت آینده کشور است باید بسیج در این موقعیت نقش بسیار موثری را ایفا کند که یکی از مهم ترین آنها تربیت نیروی هم تراز انقلاب اسلامی است.

وی افزود: در افق یوم الحسرت آنجا که میفرمایند:((ان الانسان لفی خسر))بشارت خداوند تنها به کسانی است که مصداق واقعی((آمنوا و عملو الصالحات))اند واگر کاری برای رضای خداوند باشد هیچ چیزی جز رضایت او پاداش تن و فکر خسته بندگان مخلص او نیست.

خلج با تاکید بر اینکه توجه به این امر مهم بر خود تکلیف میدانیم، گفت: به عنوان سنگربانان این سنگر در خاکریزهای فرهنگی و فکری توفیق خدمت و عمل به تکلیف انجام دهیم.

مسئول خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور کرج با بیان اینکه یازده سال است که در بسیج حضور دارم خاطرنشان کرد : در حوزه و پایگاه شهری به عنوان مسئول تعلیم وتربیت، عقیدتی سیاسی، حفظ ونشر آثار دفاع مقدس، مربی و سرگروه حلقه صالحین، فرهنگی ، حفاظت اطلاعات و جانشین فرمانده پایگاه شهری ، و در مدرسه به عنوان جانشین واحد دبیر و سرگروه حلقه صالحین توفیق خدمت داشته ام.

خلج با بیان اینکه از سال اول ورود به دانشگاه عضو بسیج دانشجویی شده ام، بیان کرد: سمت بنده در دفتر بسیج دانشگاه به عنوان مسئول فرهنگی بود، که اعتقاد بر این است که فرهنگ بستر اصلی زندگی انسان بوده و این برنامه همیشگی است.

وی ادامه داد :ان شاءالله با احساس مسئولیت و ایمان به این نقش بسیار مهم و با بصیرت و آگاهی در پیشبرد اهداف عالیه بسیج موفق باشیم و در روند رو به رشد بسیج که میتواند چشم انداز و موفقیت بالاتر و بیشتری را داشته باشد یاری رسانیم.

خلج در پایان گفت: نیاز اصلی ما دراین عرصه فکر و تحلیل و روشن بینی است ، ان شاءالله بتوانیم پرتلاش و پر توان  با برنامه همه جانبه و مفید و عمل به فرمایشات  مقام معظم رهبری در سایه عنایت و توجهات خداوند و امام زمان(عج )و مدد شهدا موفقیت های چشمگیر،بی نظیر و پر نتیجه ی حوزه شهید مهدی باکری را بیش از پیش تکرار نماییم.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.