این مطلب ۸۲ بار خوانده شده

جلسه برنامه ریزی جشنواره علمی بسیج دانشگاه های استان البرز برگزار شد

نخستین جلسه برنامه ریزی جشنواره علمی، پژوهشی و فناوری بسیج دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان البرز برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز: نخستین جلسه برنامه ریزی جشنواره علمی، پژوهشی و فناوری بسیج دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان البرز با حضور مهندس ناصر واحدی مسئول سازمان بسیج اساتید  و مهندس مرتضی آلیانی مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری و دکتر حسین عسکری مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان البرز برگزار شد.

در این جلسه ضمن موافقت با برگزاری این جشنواره، مقرر شد که آیین نامه اجرایی آن جهت بررسی و تصویب در شورای سیاستگذاری جشنواره ارائه گردد.

معاونت علم و اقتصاد بسیج دانشجویی استان البرز در این جلسه، اظهار داشت: این جشنواره با هدف تجلیل از سرمایه های علمی و پژوهشی در دو بخش اساتید و دانشجویان، تا پایان سال جاری در یکی از دانشگاههای بزرگ استان برگزار خواهد شد.

فرخی افزود: موضوع این جشنواره بر مبنای فرمایشات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) به امر بسیار مهم و حیاتی اقتصاد مقاومتی و تحقق شعار سال اختصاص یافته و همه محتوای مرتبط با آن اعم از مقاله، طرح، ایده، خلاقیت و اختراع، پایان نامه و ... را شامل می گردد.  

وی خاطر نشان کرد: این همکاری در راستای هم افزایی و استفاده از ظرفیتهای سه نهاد صورت پذیرفته و امیدواریم نتایج و آثار مثبت آن راهگشای مأموریتهای آینده باشد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.