این مطلب ۱۵ بار خوانده شده
به همت قرارگاه فضای مجازی و سایبری بسیج دانشجویی استان البرز؛

بازدید خبرنگاران البرزی از خط ۶ متروی تهران "ایستگاه مرزداران"

به همت قرارگاه فضای مجازی و سایبری بسیج دانشجویی استان البرز جمعی از خبرنگاران استان البرز از خط ۶ متروی تهران ( ایستگاه مرزداران ) بازدید کردند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان البرز؛ به همت قرارگاه فضای مجازی و سایبری بسیج دانشجویی استان البرز بازدید از خط ۶ متروی تهران از ایستگاه مرزداران با حضور جمعی از خبرنگاران برگزار شد.

مسئول قرارگاه فضای مجازی بسیج دانشجویی استان البرز با بیان اینکه امروز در زیر سطح تهران، کارگران و مهندسین ایرانی برای فردای بهتر و آسایش شهروندان تلاش می‌کنند، گفت: خداوند را شاکریم که به برکت انقلاب اسلامی نخبگان ایرانی پیشرفت های ویژه ای را در کشور رقم زده اند.

وی نقش رسانه را در انتقال موفقیت‌های کشور به جامعه مهم دانست و افزود: یکی از مهم ترین وظایف اصحاب رسانه انتقال دستاوردهای انقلاب به مردم به بهترین شکل ممکن است.

پارسا ادامه داد : در همین راستا برنامه های ویژه ای جهت آشنایی هرچه بهتر اصحاب رسانه در سطح استان البرز با صنایع و مراکز مهم کشور برنامه ریزی و اجرایی خواهد شد.

رسول زاده مدیر پروژه خط شش مترو تهران در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان البرز، با اشاره به اینکه این پروژه، پروژه میانی خط شش مترو می باشد، اظهار داشت: یکی از ویژگی های مهم ایستگاه که مرزداران که مربوط به بخش تیکت است، اتمام زمان حفاری و بتن ریزی و سر پوش پیشرفت در کم ترین زمان ممکن است که ما با استفاده از طرفیت ها این زمان را کوتاه کرده ایم.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.