این مطلب ۱۱ بار خوانده شده
مسئول بسیج دانشجویی استان البرزعنوان کرد:

اعزام ۱۶۰ نفر از دانشجویان دانشگاه های استان البرز به راهیان نور غرب کشور/ شهدای جبهه های نبرد حق علیه باطل در غرب کشور و استان کرمانشاه مظلوم واقع شده اند

مسئول بسیج دانشجویی استان البرز از اعزام ۱۶۰ نفر از دانشجویان دانشگاه های استان البرز در قالب ۴ اتوبوس همراه با مردم شهید پرور استان البرز به راهیان نور غرب کشور خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

سعید بهرامی با اشاره به نقش موثر رزمندگان کرجی در عملیات های مناطق غرب کشور، بیان داشت: در ایام دفاع مقدس شهدای جبهه های نبرد حق علیه باطل در غرب کشور و استان کرمانشاه مظلوم واقع شده اند.

وی ادامه داد: به حول قوه الهی و الطاف خاص شهدای مظلوم چند سالی است که با همت رزمندگان کرجی و همکاری و پشتیبانی سپاه استان و نواحی مختلف استقبال از این اردو ها افزایش چشمگیری پیدا کرده است.

مسئول بسیج دانشجویی استان البرز، افزود: در سال ۸۵ اتوبوس های اعزام شده دو عدد بوده است که این رقم در سال جاری به یازده عدد رسیده است که تعداد دانشجویان هم در این اردو ها نیز افزایش داشته است که در سال گذشته ۸۰ نفر شرکت کرده بودند و امسال به ۱۶۰ نفر رسیده است.

بهرامی مهم ترین عملیات های غرب کشور را عملیات مطلع الفجر، بازی دراز و روح الله عنوان کرد و گفت: هر کدام از این عملیات ها شاهد رشادت های رزمندگان و فرماندهان بزرگی همچون شهید شرع پسند، شهید غلامعلی پیچک، شهید وزوایی، شهید حاجی بابا، شهید کشوری و شهید شیرودی بوده است.

وی خاطر نشان کرد: زائران راهیان نور در با صعود به ارتفاعات عملیات دراز ضمن زیارت سه شهید گمنام در مراسم سالگرد عملیات بازی دراز شرکت کردند.

مسئول بسیج دانشجویی استان البرز در خاتمه اظهار داشت: علی رغم استقبال دانشجویان و همکاری مسئولین دانشگاه ها از این اردوها، دانشگاه آزاد کرج همچنان از غافله عقب مانده است.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.