این مطلب ۱۰ بار خوانده شده
مسئول بسیج دانشجویی البرز:

اعزام ۲۵ گروه جهادی دانشجویی به مناطق محروم/ حمایت و همکاری دستگاه های دولتی استان در حد صفر است

سعید بهرامی گفت: یکی از دلایلی که دانشجویان تمایل به انجام امور خدماتی درون استان ندارند عدم حمایت و همکاری ارگان های دولتی استان است که باید گفت این میزان حمایت ها نزدیک به صفر است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز: سعید بهرامی در گفت و گو با خبرنگار بسیج با اشاه به آغاز اعزام ۲۵ گروه جهادی دانشجویی به مناطق محروم از ۵ فروردین اظهار داشت: گروه های جهادی تا ۱۵ فروردین در مناطق محروم مستقر خواهند بود که البته دو گروه از ۱۸ تا ۲۸ اسفند در مناطق محروم استان هرمزگان در عرصه فرهنگی و آموزشی به ارائه خدمات پرداختند.

وی به محورهای اردوها اشاره کرد و افزود: دانشجویان جهادگر در کارگروه های فرهنگی آموزشی، بهداشت و درمان، دامپزشکی و دامپروری و توانمندسازی اقتصاد مقاومتی به ارائه خدمات خواهند پرداخت.

مسئول بسیج دانشجویی استان البرز با اشاره به اینکه ۶۰ درصد اردوها درون استانی و مابقی برون استانی است گفت: جهادگران به روستاهای نظرآباد و استان های خوزستان، قم و تهران اعزام خواهند شد.

وی در خصوص چگونگی همکاری ادارات و ارگان های دولتی البرز در حمایت از برگزاری اردوهای جهادی و خدمات رسانی به محرومین عنوان کرد: یکی از دلایلی که دانشجویان تمایل به انجام امور خدماتی درون استان ندارند عدم حمایت و همکاری ارگان های دولتی استان است که باید گفت این میزان حمایت ها نزدیک به صفر است.

بهرامی در پایان گفت: سپاه های استان و شهرستان ها تنها ارگانی هستند که همکاری های لازم را مبذول داشتند که البته آموزش و پرورش نیز در جهت اسکان جهادگران همکاری کردند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.