این مطلب ۱۰ بار خوانده شده

ملت بزرگ ایران با حضورخود مواضع نظام را تقویت و محکم خواهد کرد

ملت بزرگ ایران بار دیگر به صحنه خواهد آمد و با حضورخود مواضع نظام را تقویت و محکم خواهد کرد.
نسخه مناسب چاپ

سخنگوی شورای تببین مواضع بسیج دانشجویی استان البرز با تاکید بر حضور پر شور مردم در اتتخابات هفتم اسفند ماه اظهار کرد : ملت بزرگ ایران بار دیگر به صحنه خواهد آمد و با حضورخود مواضع نظام را تقویت و محکم خواهد کرد.

وی در پاسخ به سوالی در خصوص تایید لیست انتخاباتی توسط بی بی سی را دخالت آشکار روباه پیر در انتخابات پیش رو دانست و خاطر نشان کرد :کسانی که امروز در پاذل دشمن بازی می کنند صریح و شفاف اعلام موضع نمایند و علت اینکه دشمن از آنها تعریف و تمجید می نماید را بیان کنند چرا که حضرت امام خمینی (ره) درباره این گونه افراد در جایی می فرماید : هر گاه دیدید دشمنان از شما تعریف کردند معلوم می شود عیبی در کار است.

سخنگوی شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان ادامه داد :آن دسته نامزدهایی که از اندیشه های آمریکا و انگلیس تبعیت می کنند، باید بدانند که در بین مردم نه تنها جایگاهی نخواهند داشت بلکه منفور ملت خواهند بود.

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی با تاکید بر اینکه افرادی که عضو فتنه هستند و از فتنه گران حمایت کرده اند به درد مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی نمی خورند از ملت بزرگ ایران تقاضا کرد با هوشیاری تمام نقشه های دشمنان را برملا سازند و با انتخاب اصلح و انقلابی فتنه های دشمنان را نابود نمایند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.