این مطلب ۱۳ بار خوانده شده
مسئول بسیج دانش‌آموزی البرز :

نتایج آزمون آیه‌های تمدن در البرز تا اردیبهشت ماه سال ۹۵ اعلام می‌شود

مسئول بسیج دانش‌آموزی استان البرز با بیان اینکه بسیج دانش‌آموزی از برندگان آزمون آیه‌های تمدن حمایت علمی انجام می دهد، از اعلام نتایج این آزمون تا اردیبهشت ماه سال ۹۵ خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

یدالله لک در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، با اشاره به برگزاری راهیان نور بسیج دانش‌آموزی در استان البرز اظهار داشت: طرح اعزام دانش‌آموزان بسیجی به مناطق جنگی از ۱۵ مهرماه سال قبل آغاز و تا اوایل اسفند ماه سال ۹۴ ادامه داشت.

مسئول بسیج دانش‌آموزی استان البرز با بیان اینکه این اعزام‌ها روزانه با تعداد حداکثر ۶ اتوبوس انجام شده است، گفت: ۴ دوره اعزام دانش‌آموزان انجام شد که نزدیک به ۲۰ هزار نفر به اردوی راهیان‌نور اعزام شده‌اند.

لک با اشاره به دوره‌های ۴ روزه اردوهای راهیان نور دانش‌آموزان بسیجی، افزود: این اعزام به همراه برنامه‌های بدرقه فرهنگی و تبلیغی انجام شده است.

رئیس بسیج دانش‌آموزی استان البرز گفت: در این اردوها برنامه‌های رزمی فرهنگی برای دانش‌آموزان در مناطق عملیاتی اجرا شد.

وی با اشاره به تاثیر خوب سفر معنوی راهیان نور بر دانش‌آموزان، افزود: در سال ۹۴ نیز ۴۰ نفر از خادمین راهیان نور به این سفر معنوی اعزام شدند.

لک با بیان اینکه در روز ۱۸ بهمن ماه سال ۹۴ یادواره شهدای دانش‌آموز در استان البرز برگزار شد، گفت: آزمون علمی آیه‌های تمدن با حضور بیش از ۲ هزار نفر از دانش‌آموزان پایه ششم در سال ۹۴ برگزار شد.

وی افزود: دانش‌آموزانی که در این آزمون حد نصاب نمره را کسب کنند، از سال ششم تا پایان تحصیلات مورد حمایت علمی بسیج دانش‌آموزی قرار می‌گیرند.

لک با بیان اینکه حمایت از دانش‌آموزان با همکاری موسسه علمی رزمندگان انجام می‌شود، گفت: این حمایت شامل بسته‌های علمی مانند کتاب‌های تقویتی است و در کنار آن‌ها نیز بحث‌های فرهنگی مطرح می‌شود.

وی افزود: نتایج آزمون آیه‌های تمدن تا اردیبهشت ماه سال ۹۵ اعلام می‌شود.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.