این مطلب ۶۱ بار خوانده شده

برگزاری هجدهمین مانور سراسری زلزله وایمنی در مدارس ساوجبلاغ

هجدهمین مانور سراسری زلزله وایمنی روز دوشنبه همزمان با مدارس کل کشور، در مدارس شهرستان ساوجبلاغ نیز برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز: هجدهمین مانور سراسری زلزله وایمنی روز دوشنبه همزمان با مدارس کل کشور، در مدارس شهرستان ساوجبلاغ نیز برگزار شد.

شعار امسال مانور سراسری زلزله و ایمنی، مدرسه ایمن، جامعه آور بود که این مانور با همکاری تعداد زیادی از دستگاه‌های اجرایی شهرستان برگزار شد.

در این مانور که باهدف آماده‌سازی و آموزش برخی مهارت‌ها به دانش‌آموزان در هنگام وقوع زلزله برگزار شد، دانش‌آموزان پناه‌گیری در زمان زلزله را تمرین کردند.

امدادرسانی در زمان وقوع زلزله با همکاری امدادگران جمعیت هلال‌احمر و تیم امدادی سازمان دانش‌آموزی از دیگر فعالیت‌ها و آموزش‌های بود که دانش آموزان در این مانور آن را مرور کردند.

رییس آموزش وپرورش ساوجبلاغ گفت:از دیگر ویژگی مانور زلزله امسال، مدرسه محوری در زمان وقوع زلزله و اسکان و سازمان‌دهی اهالی محل در چادرهای اسکان اضطراری در مدرسه بود.

وی افزود:شعار امسال مانور سراسری «زلزله و ایمنی» بوده و در این مانور «مدرسه» به‌عنوان پایگاه ایمن در نر گرفته‌شده و معرفی شد.

هجدهمین مانور سراسری زلزله با همکاری دفتر مدیریت بحران فرمانداری، ، اداره آ موزش و پرورش، جمعیت هلال‌احمر، اورژانس،پلیس وآتش نشانی برگزار شد.

این مانور نمادین زلزله باحضور معاون فرماندار وتعدادی از مسئولین شهرستانی در دبیرستان عفاف شهرهشتگرد برگزار شد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.