این مطلب ۷۴ بار خوانده شده

اولین انتخابات الکترونیک استان البرز با موفقیت برگزار شد

در این انتخابات که با استقبال چشمگیر اعضای اتحادیه پوشاک همراه شد؛ پوشاک فروشان شهرستان کرج، اعضای جدید هیئت مدیره این اتحادیه را انتخاب کردند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز: اولین انتخابات الکترونیک استان البرز با موفقیت برگزار شد که در این  انتخابات که با استقبال چشمگیر اعضای اتحادیه پوشاک همراه شد؛ پوشاک فروشان شهرستان کرج، اعضای جدید هیئت مدیره این اتحادیه را انتخاب کردند.

در حاشیه این انتخابات که ظهر روز چهارشنبه برگزار شد، رییس اتحادیه پوشاک کرج ضمن تقدیر از مشارکت اعضای اتحادیه پوشاک در انتخابات، از سازمان صنعت و معدن البرز، اتاق اصناف استان و هیئت اجرایی انتخابات تقدیر نمود و برگزاری بدون حاشیه و دقیق انتخابات اخیر را حاصل تلاش جمعی همه عوامل برگزار کننده انتخابات برشمرد.

گفتنی است در پایان انتخابات مذکور و با رای اعضای اتحادیه پوشاک شهرستان کرج؛ میر اسماعیل صدیق با ۶۷۴ رای، رسول زینالی با ۴۸۴ رای، بهرام نظام دوست با ۴۰۸ رای، کاظم اثنی عشری با ۲۹۲ رای، عزیزالله حیدری با ۲۶۸ رای، ناصر کمالی با ۲۶۵ رای و طاهر لطفی با ۲۶۰ به عنوان اعضای جدید و تقی بیگلری با ۲۲۶ رای، صونا لطفی با ۱۶۲ رای و مهدی جمشیدی با ۱۵۳ رای نیز به عنوان اعضای علی البدل این اتحادیه انتخاب شدند.

در این انتخابات همچنین علی اصغر مدرس با ۲۴۲ رای به عنوان بازرس و مجید نجفی با ۲۳۵ رای نیز به عنوان بازرس علی البدل توانستند رای اعتماد اعضای اتحادیه پوشاک شهرستان کرج را بدست آورند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.