این مطلب ۳۱ بار خوانده شده
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز؛

ملت ایران در همه زمینه ها به عنوان یک ابر قدرت است

سردار علی استاد حسینی گفت: امروز ملت ایران در همه زمینه ها در جهان به عنوان یک ابر قدرت است واگر به ان توجه شود با تلاش در همه زمینه ها میتوانیم در بسیاری از رشته های ورزشی جزو قهرمانان جهان باشیم .
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز: سردار علی استاد حسینی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز در  مراسم تجلیل از خانواده های شهدای مدافع حرم، مدیران، مربیان و قهرمانان مدال آور ورزش بسیج استان البرزدر مجموعه فرهنگی ورزشی شهید سبحانی اظهار داشت: یکی از افتخارات ما این است که هم نفس با شهدا بوده ایم.

وی افزود: امروز استان البرز مفتخر است بیش از بیست شهید مدافع حرم از برادران ایرانی و ۵۱ نفر از لشگر فاطمیون در طول این مدت تقدیم اسلام و انقلاب کرده است.

سردار علی استاد حسینی گفت: اگر ما عزت و امنیتی داریم از برکت خون همین شهیدان است که زن و فرزند خود را رها کردند تا ما بتوانیم در میدان های قهرمانی برای نظام جمهوری اسلامی مدال کسب کنیم و اگر این امنیت برای ما حاصل نمیشد نمیتوانستیم این افتخارات را برای ایران اسلامی کسب  کرده و همگی تا ابد مدیون شهدا هستیم.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص ورزش بیان داشت: امروز اگر میخواهیم نشاط و شادابی و بسیاری از بیماری ها از جامعه رخت بر بندد، باید زمینه انرژی برای جوانان را فراهم کنیم که درمیدان های ورزشی تخلیه شود.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز اظهار داشت: اگر زمینه ورزش برای جوانان، میانسالان و کهنسالان را فراهم نکنیم باید به دنبال بیماری ها و امراض باشیم که دلیل بسیاری از بیماری ها به دلیل ورزش نکردن است .

وی با بیان اینکه ورزشکاران نشاط بیشتری از اقشار دیگر جامعه دارند تصریح کرد: زمینه ورزش برای تمامی رده های سنی در استان فراهم است و بسیاری از مدال آورندگان کشور به استان البرز تعلق دارند و اکثر آنها بسیجی هستند.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز گفت: مدال آورندگان در عرصه های مختلف دو کار اصلی انجام میدهند، اول با ورزش پرچم جمهوری اسلامی ایران را به اهتزاز در می آورند و باعث افتخار هستند، و دیگر اینکه در عرصه جهانی علائمی به به کار میبرند که نشان دهنده این است که مردم ایران هدفمند هستند .

سردار علی استاد حسینی گفت: وقتی ورزشکار ما چفیه بر دوش خود می اندازد و عکس شهدای مدافع حرم را در دست میگیرد، یعنی بدانید ما هر چه داریم از شهدا است و ادامه دهنده راه این شهدا هستیم و این برای ما افتخار است.

وی تاکید کرد: قهرمانی که حاضر نمیشود با نماینده رژیم صهیونیستی مبارزه کند و به عنوان پهلوان باقی میماند آن برای ما ارزش است .

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز با اشاره به ورزشکاری که با نماینده رژیم صهیونیستی عکس گرفته است افزود: مقصر این رخداد مسئولینی بودند که در آن مراسم حضور داشتند و به احتمال زیاد آن ورزشکار از این مطلب آگاه نبوده است، اما مربیان و سرپرستان و کسانی که در این کار دخیل بودند باید مواخذه میشدند.

سردار علی استاد حسینی بیان داشت: جوانان ورزشکار ما کسانی هستند که نشان قهرمانی خود را به خانواده شهیدای مدافع حرم هدیه میکنند و این موارد بسیار ارزشمند است و ما این ورزشکاران را از همان افراد مجاهدی میدانیم که در آنجا جنگیدند و اینها در میدان هایی افتخار آفریدند و آن چیزی که به دست آورده اند را تقدیم میکنند .

وی گفت: امروز ملت ایران در همه زمینه ها در جهان به عنوان یک ابر قدرت است واگر به ان توجه شود با تلاش در همه زمینه ها میتوانیم در بسیاری از رشته های ورزشی جزو قهرمانان جهان باشیم .

سردار علی استاد حسینی با بیان اینکه کارهای ورزشی زیادی در استان البرز انجام شده است  افزود: بیش از ۵۴ سالن ورزشی در سطح استان البرز در دو سال اخیر افتتاح شده است.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز در پایان از جوانان بسیجی و قهرمانان استان البرز در کنار ملت قهرمان ایران که در میدان های جهانی حماسه آفریدند تقدیر کردند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.