این مطلب ۱۱ بار خوانده شده
فرمانده سپاه استان البرز مطرح کرد

تلاش سپاه البرز برای حضور قدرتمند تیم فوتسال مقاومت البرز در لیگ برتر

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز گفت: باشگاه مقاومت متعلق به مجموعه ورزش استان البرز است و تلاش سپاه استان فراهم کردن زمینه حضور قدرتمند این باشگاه در رویدادهای ورزشی کشور به خصوص لیگ برتر فوتسال است.
نسخه مناسب چاپ


به گزارش روابط عمومی سپاه استان البرز؛سردار علی استاد حسینی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز عصر امروز دوشنبه در نشست اعضای هیئت مدیره باشگاه مقاومت البرز اظهارداشت: باشگاه مقاومت متعلق به مجموعه ورزش استان البرز است و تلاش سپاه استان فراهم کردن زمینه حضور قدرتمند این باشگاه در رویدادهای ورزشی کشور به خصوص لیگ برتر فوتسال است.

سردار استاد حسینی با ابراز خرسندی از تعیین تکلیف تشکیلات اجرایی این باشگاه افزود: در شکل گیری هیئت مدیره و کادر اجرایی باشگاه تلاش شده است از کسانی دعوت شود که اثربخشی لازم را داشته باشند و تیم مردمی مقاومت را یاریگر باشند.

وی تصریح کرد: باشگاه مقاومت یک مجموعه فرهنگی ورزشی است و حضور برخی مدیران فرهنگی در ترکیب هیئت مدیره نیز با همین رویکرد صورت رفته است.

علی فیروزگاه عضو هیئت مدیره باشگاه مقاومت در این نشست با تاکید براینکه فعالیت های باشگاه مقاومت نباید محدود به رشته فوتسال باشد، گفت: سرمایه گذاری و تیم داری در سایر رشته های ورزشی و فراهم کردن ساختمان اداری برای فعالیت مستقل باشگاه باید در دستور کار مقاومت باشد و اعضای هیئت مدیره  و مدیرعامل باید برای تحقق آنها تلاش کنند.

دیگر عضو هیئت مدیره این باشگاه که از اعضای شورای شهر کرج محسوب می شود نیز در اظهار نظری جالب و قابل تامل تاکید کرد: در اداره باشگاه مقاومت نباید توقعات از مجموعه مدیریت شهری مطرح شوددیگر عضو هیئت مدیره این باشگاه که از اعضای شورای شهر کرج محسوب می شود نیز در اظهار نظری جالب و قابل تامل تاکید کرد: در اداره باشگاه مقاومت نباید توقعات از مجموعه مدیریت شهری مطرح شود.

وی در ادامه گفت: مجموعه شورای شهر و شهرداری کرج تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا برای حل مشکلات این تیم و حمایت از آن قدم بردارد و باید فضا به گونه ای باشد تا انتظارات عمومی در این بین بالا نرود.

سعید فیروزگاه افزود: شورای شهر کرج برای سال جاری مصوبات خوبی را برای حمایت از تیم های ورزشی و تجلیل از مدال آوران داشته است و به طور حتم با درک فضای موجود برای حمایت از تیم فوتسال مقاومت نیز پیش قدم خواهد شد.
 

تلاش سپاه البرز برای حضور قدرتمند تیم فوتسال مقاومت البرز در لیگ برتر

مقاومت نماینده البرز در لیگ برتر فوتسال کشور است
مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز و عضو هیئت مدیره این باشگاه هم با تاکید براینکه مقاومت متعلق به البرز است و برای این استان خواهد ماند، گفت: مقاومت می تواند ظرفیت لازم برای رشد و تعالی استعدادهای ورزشی این استان را فراهم کند و به خودکفایی برسد.

رضا گل محمدی در پایان افزود: مقاومت نماینده البرز در لیگ برتر فوتسال کشور است و ضرورت دارد هر آنچه در توان استان است برای موفقیت و سربلندی آن صورت گیرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.