این مطلب ۷۶ بار خوانده شده
دبیر جشنواره ققنوس البرز؛

دومین جشنواره فرهنگی و هنری ققنوس برگزار می شود

دبیر دومین جشنواره ققنوس استان البرزاز برگزاری دومین جشنواره فرهنگی و هنری ققنوس خبر داد و گفت: این جشنواره در بخش های ادبیات، هنرهای تجسمی، فیلم، تئاترو موسیقی برگزار می شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز: محمود یوسفی دبیر دومین جشنواره ققنوس با اشاره به اینکه امسال دومین جشنواره فرهنگی و هنری ققنوس برگزار می شود، اظهار داشت: این جشنواره در بخش های ادبیات، هنرهای تجسمی، فیلم، تئاترو موسیقی برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این جشنواره به صورت استانی برگزار می شود، افزود: برگزیده های این جشنواره استانی به مرحله کشوری راه پیدا می کنند.

یوسفی به موضوعات و محور های دومین جشنواره فرهنگی و هنری ققنوس اشاره کرد و گفت: اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، عدالت اجتماعی، دانشگاه اسلامی و ایران پایگاه تمدن اسلامی از موضوعات و محور های این جشنواره است.

دبیر دومین جشنواره ققنوس البرز با بیان اینکه مهلت ارسال آثار تا تاریخ ۳۰ دی ماه است،تصریح کرد: نحوه ارسال آثار از طریق ارسال به دبیرخانه مرکزی، تحویل به واحد های بسیج دانشجویی دانشگاه سراسر استان البرز و ارسال به ایمیل جشنواره امکان پذیر است.

وی با اشاره به اینکه هدف از برگزاری این جشنواره شناسایی هنرمندان متعهد، ارزشی و انقلابی، کشف و پرورش استعداد های جدید است، خاطر نشان کرد: این جشنواره به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی بسیج دانشجویی البرز، حوزه هنری استان البرز و بسیج هنرمندان برگزار می شود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.