این مطلب ۱۶ بار خوانده شده
مسئول تعلیم تربیت حوزه ۹۱۱ ایت الله خامنه ای (مد ظله العالی):

به منظور اصلاح و ارتقاء سبک زندگی ایرانی اسلامی، طرح “بازار اسلامی” در شهر اشتهارد در حال اجراست

ترویج مصرف کالای ایرانی، نماز اول وقت، رزق و روزی حلال، سبک زندگی ایرانی اسلامی و استکبار ستیزی را داشتیم.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز: سید حسن حسینی ساجدی مسئول تعلیم تربیت حوزه ۹۱۱ ایت الله خامنه ای (مد ظله العالی)در حاشیه این مراسم در مصاحبه با خبرنگار ما ، گفت: با توجه به حضور مردم در ساعات مختلف در بازار ها و کم توجهی به مسائل شرعی و اهداف اقتصاد مقاومتی و همچنین اقتصاد خانواده و به منظور اصلاح و ارتقاء سبک زندگی ایرانی اسلامی، طرح “بازار اسلامی” در شهر اشتهارد در حال اجراست.

وی در ادامه توضیح داد: اولین گام برای اجرای این طرح برگزاری دوره های آموزشی مورد نیاز و مرتبط با رویکرد ایجاد بازار اسلامی بود و در مرحله بعدی تهیه و توزیع منظم پوستر و بنر با موضوعات مختلف متناسب با صنف ترویج مصرف کالای ایرانی، نماز اول وقت، رزق و روزی حلال، سبک زندگی ایرانی اسلامی و استکبار ستیزی را داشتیم.

ساجدی افزود: بعد از اجرای کامل مرحله ی اول و دوم شاهد تشویق اصنافی هستیم که موازین شرعی و شعائر اسلامی را رعایت می کنند.

سید حسن حسینی ساجدی در انتها گفت:در مرحله پایانی اجرای کامل این طرح شاهد چاپ و توزیع نشریه محلی و بروشورهایی متناسبت با هر صنف همچون احکام شرعی متناسب با همان صنف، سیره شهدا، معرفی الگوهای برتر و موفق و … خواهیم بود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.