این مطلب ۲۵ بار خوانده شده
نماینده رئیس جمهوری در ستاد اقامه نماز کشور:

کشور به ۷۰ هزار مسجد جدید نیاز دارد

نماینده رئیس جمهوری در ستاد اقامه نماز کشور با اشاره به اهمیت برپایی نمازدر جامعه اسلامی گفت: امروز کشور به ۷۰ هزار مسجد جدید نیاز دارد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز:  محمد حسین رضایی روز چهارشنبه در مراسم کلنگ زنی یک مسجد در حاشیه شمالی آزاد راه کرج - قزوین در شهرستان ساوجبلاغ استان البرز اظهار داشت: تلاش دولت تدبیر و امید براین است تا کاستی ها را در این بخش برطرف کند.

وی افزود: بسیاری از افراد خیر جامعه با اهدای زمین ، بستر ساخت مساجد را فراهم کرده لیکن باید مساجد با فواصل مناسب برای برگزاری آیین های معنوی و نماز ساخته شود.

رضایی با قدردانی از مسئولان شهرستان ساوجبلاغ به خاطر ساخت مسجد در حاشیه شمالی آزاد راه کرج - قزوین ، بیان داشت: با توجه به تردد فراوان خودروها ومسافران در این مسیر، ساخت این مسجد از نیازهای اساسی است.

سیدعلی اکبر موسوی رئیس ستاد اقامه نماز استان البرز نیز دراین مراسم اظهار داشت: البرز در زمینه ساخت مساجد دربین استان های کشور پیشتاز است .

وی افزود: تنها در مسیر آزاد راه کرج - قزوین کمبود مسجد داشتیم که با ساخت این مسجد این مشکل هم برطرف خواهد شد.

فرماندار ساوجبلاغ گفت: اکنون ساخت ۳ مسجد در این شهرستان در دست انجام است که تلاش ها براین است تا در اسرع وقت به بهره برداری برسند.

ابوالقاسم پالیزگیر به بیان مشخصات مسجد آزاد راه کرج - قزوین پرداخت و افزود: این مسجد با حمایت مالی شرکت تولیدی صنعتی هیمالیا و شرکت عمران شهرجدید هشتگرد در زمینی به مساحت ۱۰۰۰ مترمربع و زیر بنای ۴۰۰ متر مربع احداث می شود.

وی خاطر نشان کرد: ۲۶ کیلومتر از آزادراه کرج - قزوین در شهرستان ساوجبلاغ قرار دارد و باتوجه به اینکه لاین شمالی این بزرگراه فاقد نماز خانه بود باهمت خیرین کلنگ این مسجد بر زمین زده شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.