این مطلب ۱۶ بار خوانده شده

دستور قاضی سراج برای بررسی آخرین اقدامات دستگاه‌های اجرایی در راستای رفع آلودگی هوای کرج

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در بازدید از بازرسی کل استان البرز دستور داد تا آخرین اقدامات دستگاه‌های اجرایی استان در راستای رفع آلودگی هوای شهر کرج بررسی شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز: به‌نقل از روابط‌عمومی سازمان بازرسی کل کشور، قاضی ناصر سراج  رئیس سازمان بازرسی کل کشور، روز گذشته به‌صورت سرزده از اداره‌کل بازرسی استان البرز بازدید و عملکرد این اداره‌کل را بررسی و ارزیابی کرد.

بر اساس این گزارش رئیس سازمان بازرسی کل کشور ضمن بازدید از تمام بخش‌های اداره کل استان البرز، در نشستی با مدیرکل و بازرسان البرز آخرین وضعیت برنامه‌های سال جاری و دستاوردها و چالش‌های موجود در حوزه بازرسی آن استان را مورد بررسی قرار داد.

قاضی سراج در این نشست با تأکید بر رعایت دقیق قانون به جایگاه خطیر سازمان بازرسی در نظام اداری کشور اشاره کرد و گفت: با توجه به رسالت سازمان که نظارت بر اجرای صحیح قوانین و نظارت بر حسن جریان امور است، مهم‌ترین راهبردهای حاکم بر برنامه‌های سال جاری سازمان، شناسایی و مقابله با سوء جریانات اداری و مفاسد اقتصادی، پیگیری سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، اصلاح ساختارها و فرایندها و هم‌افزایی و ارتقاء عملکرد واحدهای نظارتی دستگاه‌های اجرایی است.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به جایگاه منحصر به فرد استان البرز در بین استان‌های کشور، بر شناسایی و حل مشکلات و معضلات استان تأکید کرد.

وی به معضل آلودگی هوا در کلانشهرها به‌ویژه شهر کرج اشاره کرد و دستورات صریحی به‌منظور بررسی آخرین اقدامات دستگاه‌های اجرایی استان در جهت رفع آلودگی هوای شهر کرج در قالب یک برنامه بازرسی فوق‌العاده صادر کرد. همچنین مقرر شد آخرین وضعیت طرح تحول نظام سلامت و نحوه ارائه خدمات مرکز خدمات درمانی به بیماران در برنامه بازرسی فوق‌العاده دیگری بررسی شود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.