این مطلب ۷ بار خوانده شده
مسئول بسیج جامعه پزشکی استان البرز:

پزشکان نمونه از طرف بسیج جامعه پزشکی استان البرز تقدیر خواهند شد

عنایتی گفت: همکاری با نظام پزشکی برای برپایی برنامه روز پزشک انجام شده است، و پزشکان نمونه از جانب بسیج تقدیر خواهند شد و هدایایی نیز به آنها اهدا می شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز: عنایتی مسئول بسیج جامعه پزشکی استان البرز در گفتگو با  خبر نگار ما گفت: در هفته ای  پیش روکه در اوایل آن روز پزشک است، اجرای اردوی جهادی را در یکی از مناطق محروم محمد شهر(تپه قشلاق) که از ۶ تا ۱۲ شهریور برگزار خواهد شد خواهیم داشت.

وی افزود: در این اردوی جهادی ویزیت های رایگان پزشکان عمومی، متخصص و یونیت سیار دندان پزشکی از جمله این خدماتی است که در به مردم به صورت رایگان ارائه خواهد شد.

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان البرز اظهار داشت: با هماهنگی استانداری، برپایی بیمارستان صحرایی را در هفته دفاع مقدس خواهیم داشت که هماهنگی های لازم جهت برگزاری آن انجام شده است و در صدد هستیم تا در هفته دفاع مقدس  بیمارستان صحرایی راه اندازی و خدمات رایگان مورد استفاده مردم قرار گیرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: همکاری با نظام پزشکی برای برپایی برنامه روز پزشک انجام  شده است و پزشکان نمونه از جانب بسیج تقدیر خواهند شد و هدایایی نیز به آنها اهدا می شود. 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.