این مطلب ۷ بار خوانده شده
دیدار مسئول نمایندگی ولی فقیه وفرمانده سپاه ناحیه جواد الائمه (ع) باامام جمعه جدید ماهدشت

به همت روابط عمومی سپاه ناحیه جواد الاائمه (ع)

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه جواد الائمه (ع) ضمن عرض تبریک به همه بسیجیان وگرامیداشت دهه کرامت بسیج گفت : برکاتی که در بسیج دارد به عنوان یک درخت پرثمری است که به تعبیر قرآن کریم در همه فصل میوه های آن را نیازمندان استفاده می کنند . بسیج نیز همانند یک درخت پرثمر واکسیناسیون می شود برای آرامش جامعه و جهاد مبارزه در میدان هستند
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سپاه ناحیه جواد الائمه (ع)محمد شهر : علی رسولی نژادمسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه جواد الائمه(ع) وسرهنگ رازینی فرمانده سپاه ناحیه جواد الائمه (ع) با حجت الاسلام واثق امام جمعه جدید ماهدشت دیدار و گفتگو کردند .
در این دیدار ، مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه جواد الائمه (ع) ضمن عرض تبریک به همه بسیجیان وگرامیداشت دهه کرامت بسیج گفت : برکاتی که در بسیج دارد به عنوان یک درخت پرثمری است که به تعبیر قرآن کریم در همه فصل میوه های آن را نیازمندان استفاده می کنند . بسیج نیز همانند یک درخت پرثمر واکسیناسیون می شود برای آرامش جامعه و جهاد مبارزه در میدان هستند . حجت الاسلام علی رسولی نژاد ادامه داد : بسیج مشارکت در امنیت واردوهای جهادی ، ازخود گذشتگی و آرامش بخشیدن به جامعه ومصونیت دین اینها همه مرهون شجاعت اوست .

خبرنگار افتخاری : برادر حمید سید آبادی

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.