این مطلب ۱۸ بار خوانده شده

همت و دوراندیشی امام (ره) فراتر از همه معادلات قدرت ها و ابزارهای دنیایی بود

سردار سرتيپ پاسدار رستگار پناه: همت و دوراندیشی امام (ره) فراتر از همه معادلات قدرت ها و ابزارهای دنیایی بود که این امر مانع از برتری دشمن در شکست انقلاب بود ،شتاب انقلاب و سرعت بخشیدن به آن توسط مردم فهیم و هوشمند ایران به گونه ای بود که فرصت نداد توطئه ی آمریکا علیه انقلاب انجام شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز:  مراسم گراميداشت حماسه عظيم نهم دى و يادواره شهداى پايگاه شهيدان نياسرى و مسجد جامع ماهدشت با حضور سردار سرتيپ پاسدار رستگار پناه برگزار شد.

سردار سرتيپ پاسدار رستگار پناه اظهار داشت؛همت و دوراندیشی امام (ره) فراتر از همه  معادلات قدرت ها و ابزارهای دنیایی بود که این امر مانع از برتری دشمن در شکست انقلاب بود ،شتاب انقلاب و سرعت بخشیدن به آن توسط مردم فهیم و هوشمند ایران به گونه ای بود که فرصت نداد توطئه ی آمریکا علیه انقلاب انجام شود.

وی افزود: منطق امام منطق قرآنی بود ایشان در بیست و سوم بهمن ماه ۱۳۵۷ دستور دادند که سلاح هایی را که مردم در دست دارند تحویل دهند و سلاح ها جمع گردد، اما در آن زمان عده ای از چپی ها با این امر مخالفت نمودند و امام(ره) به ایشان فرمودند که "ما با هیچ ملتی سر جنگ نداریم و انقلاب به پیروزی رسیده است".

سردار سرتیپ رستگار عنوان کرد: منافقان و نفوذی ها در ابتدای انقلاب با ایدئولوژی امام(ره) مخالفت نمودند، در جریان تحویل سلاح ها توسط مردم، نوع جمهوری، مخالفت با ارکان و شخصیت های انقلابی از جمله شهید بهشتی و شهید رجایی و به شهادت رساندن ایشان، عناد و وابستگی خود را به غرب نشان دادند.

وی با بیان اینکه در نه دی اراده الهی آنگونه شد که مردم مسلمان و متعهد ایران دست به دست هم دادند تصریح کرد: چهره تزویر ریاکارانی که قدرت را مقطعی در دست داشتند بر ملا کردند واین روز در تاریخ ملت باقی خواهد ماند.

سردار رستگار گفت: در ۹ دی اراده الهی برای انسجام ملی و اسلامی در کشور ما دوباره بروز کرد و مردم فهمیدند اگر این تفکرات بر این کشور حاکم شود انقلاب از دست خواهد رفت.

وی با تاکید بر لزوم دشمن شناسی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری که بیان داشت: دشمن را باید شناخت، تهدید دشمن را باید دانست، این سخن بچه گانه ای است که بعضی ها می گویند که دشمنی آمریکا با ما تمام شده است، نشانه ها حاکی از دشمنی آنها با جمهوری اسلامی است.

سردار رستگار با اشاره به نفوذ دشمن در ارکان و شخصیتهای نظام خاطر نشان کرد: راه مقابله با این امر دقت، بصیرت، هوشمندی و هشیاری است که راه های نفوذ بیگانگان را به ارکان این کشورمی بندد و این مسئله نیازمند دقت نظر می باشد ومهم ترین مسیری که ما باید دنبال بکنیم، این است که پا در جای پای ولایت فقیه بگذاریم.

خبرنگار بسیجی: فعلی 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.