این مطلب ۸ بار خوانده شده
جانشین فرمانده سپاه استان البرز:

فرو رفتن فتنه گران در باتلاق حماقت/ بصیرت انقلاب را زنده نگاه داشته است

سردار مولایی گفت: فتنه گران باید خط خود را از دشمن جدا می کردند اما باز هم دست از حماقت بر نداشتند و با آنها همکاری کردند و هر چه این همکاری بیشتر می شد بیشتر در باتلاق حماقت فرو می رفتند
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز: سردار مولایی جانشین فرمانده ی سپاه استان البرز شامگاه روز سه شنبه ۷ دی ماه در مسجد جامع المهدی(عج) با بیان این که هنوز دشمنان جمهوری اسلامی دست از تلاش بر نداشته اند گفت: دشمنان بر این باورند که می توانند در  نا امیدی ها و ناتوانی های برخی از مسئولین رخنه کنند و اهداف خود را دنبال کنند.

جانشین فرماندهی سپاه استان البرز با اشاره به این که دشمنان نمی توانند به طور مستقیم به ایران حمله کنند ادامه داد:دشمنان برای حمله به ایران نمی توانند در مورد مدت جنگ، هزینه های جنگ با ایران و این که چه کسی به جنگ پایان دهد را پاسخ دهند،دشمنان ما اگر میتوانستند به جمهوری اسلامی ایران حمله  کنند به عراق و سوریه و… لشکر کشی نمی کردند و این گفته ی خودشان است که در سراسر جهان پراکنده شده است.

سردار مولایی تصریح کرد:دشمنان که نمی توانند به صورت نظامی و مستقیم وارد جنک با ایران شوند به طرح ها و نقشه های دیگری چون تهاجم فرهنگی، تفرقه اندازی میان مردم، فشار های اقتصادی و سیاسی و…روی آورده اند و چون حمله ی مستقیم به ایران ممکن نیست دشمنان از طریق گروهک های تروریستی وارد کشور می شوند که کار عمده ی آنها دامن زنی به ترویج اختلافات قومی و مذهبی است.

وی با بیان این که هیچ یک از انتخابات انجام شده در کشور به اندازه ی انتخابات سال۱۳۸۸ مسائل امنیتی نداشت اظهار کرد: اتفاقات و مسائل امنیتی انتخابات سال۱۳۸۸ نشان دهنده ی طرحی سازماندهی شده از سوی دشمن بود که بسیاری از مناطق کشور را دچار تشنج کرد.

سردار مولایی با اشاره به این که دشمن کار را با فعال کردن گروهک های سیاسی غیر فعال آغاز کرد ه بود عنوان کرد: دشمن دست به برنامه ریزی های  گسترده ای تحت عنوان تفرقه اندازی میان مردم زده بود.

سردار مولایی گفت: اتفاقاتی که در سال ۸۸ افتاد نشان دهنده ی یک فتنه در کشور بود که چه بسا بعضی از اقایانی که در فتنه وارد شده بودند از آن بی خبر باشند، اتفاقات سال ۸۸ یک اتفاق ناگهانی  نبود چرا که به گونه ای بود که حتی برخی بانوان به حیوانات خانگی خود نشان سبز می بستند و به خیابان می آوردند.

وی با بیان این که افرادی به عنوان متفکر انتخابات ایران را تقلب خوانده افزود: آنها دلایلی نا معلوم تحت عنوان وابستگی قومی و قبیله ای به فرد منتخب را دلیل تقلب می دانستند که کاملا بی منطق بود و تنها باعث ایجاد تفرقه میان مردم شد.

جانشین فرماندهی سپاه استان البرز با تاکید بر سخنان مقام معظم رهبری به سران فتنه ۸۸ در ایران عنوان داشت: اسرائیل به عنوان یک سلطه گر حقی نداشت که در ایران دست به پشتیبانی از شخصی بزند و این افراد باید سخنان ایشان را سرلوحه قرار می دادند و خط خود را از فتنه گران جدا می کردند اما باز هم دست از حماقت بر نداشتند و با آنها همکاری کردند و هر چه این همکاری بیشتر می شد بیشتر در باتلاق حماقت فرو می رفتند.

سردار مولایی  نهم دی را میوه ی شجاعت و استقامت مردم برشمرد و تصریح کرد: مردم در واقعه ی نهم دی جواب سختی به دشمنان دادند و با بصیرت و صلابت به پیروزی رسیدندو این بصیرت  است که انقلاب را زنده نگه داشته است و اگر چشم و گوشمان باز نباشد و بینشی صحیح نداشته باشیم تفرقه و فتنه اندازی در کشور در کمین است.

مراسم گرامیداشت ۹ دی ماه شامگاه روز سه شنبه ۷ دی ماه با حضور سردار مولایی جانشین فرمانده سپاه استان البرز و سایر مسئولین در مسجد جامع المهدی (عج)شهرستان فردیس برگزارشد.

خبرنگار: شاملو

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.