این مطلب ۱۲ بار خوانده شده
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز؛

حضور مردم بصیر در حماسه "۹ دی" باعث استحکام نظام و انقلاب شد

سردار علی استاد حسینی گفت: در این انقلاب مخملی بهایی ها، منافقین، سلطنت طلب ها، برای براندازی نظام حضور داشتند اما با حضور پرشور مردم بصیر و آگاه و دفاع از نظام و انقلاب اسلامی نتوانستند به مقصود خود دست پیدا کنند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز:سردار علی استاد حسینی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز به مناسبت بزرگداشت یوم الله ۹ دی در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) دولت آباد کرج اظهار داشت: یکی از پیشرفته ترین طرح های دشمن برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی فتنه سال ۸۸ بود که ماحصل سال ها برنامه ریزی دشمنان اسلام و انقلاب برای بر اندازی نظام جمهوری اسلامی به کمک عوامل داخلی و مزدوران و ضد انقلاب بود.

وی افزود: اگر لطف و عنایت حضرت حق نبود و مردم بصیر در صحنه حضور نداشتند و پای سخنان رهبر معظم انقلاب نمی ایستادند شاید دشمنان به اهداف خود میرسیدند، اما بصیرت مردم ما و حضور آنها در صحنه و دفاع از نظام و انقلاب باعث شد دشمنان در فتنه ۸۸ به اهداف خود دست نیابند.

سردار علی استاد حسینی گفت: در طول تاریخ منافقین داخلی باعث از بین رفتن انقلاب های گوناگون شده اند.

فرمانده سپاه استان البرز عنوان کرد: ما انقلاب کردیم و آمریکا را از کشور خودمان بیرون راندیم، و این به معنی آن بود که میخواهیم روی پای خودمان بایستیم و اسلام ناب را مطرح کردیم.

وی با اشاره به اینکه ریشه فتنه ۸۸ سال ها قبل در اسرائیل و آمریکا گذاشته شده بود تصریح کرد: این فتنه از سال ها قبل برنامه ریزی شده بود.

سردار علی استاد حسینی با بیان اینکه در فتنه سال ۸۸ قرار بود انقلاب اسلامی را از ریشه بزنند اظهار داشت: آنها با سه هدف؛ براندازی و تغییر ساختار نظام جمهوری اسلامی ، فشار و تغییر در رفتار جمهوری اسلامی ، استحاله و تغییر ماهیت دینی و انقلابی جمهوری اسلامی و باز گرداندن آن در مدار نظام سلطه،  قصد داشتند انقلاب اسلامی را از بین ببرند.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) افزود: این افراد با حرف دروغ "تقلب" تا آخرین لحظه مردم را به خیابان ها آوردند، اما با حضور حماسی مردم در روز ۹ دی  آنها در لانه های خود خزیدند ، اما حتی یک بار هم اظهار پشیمانی نداشتند و عذر خواهی نکردند.

سردار علی استاد حسینی گفت: در این انقلاب مخملی بهایی ها، منافقین، سلطنت طلب ها، برای براندازی نظام حضور داشتند اما با حضور پرشور مردم بصیر و آگاه و دفاع از نظام و انقلاب اسلامی نتوانستند به مقصود خود دست پیدا کنند.

وی عنوان کرد: اگر مردم در صحنه حضور نداشتند امروز هم اثری از انقلاب اسلامی نبود، و با حمایت از رهبر خود نگذاشتند اسلام به دست نامحرمان بیفتد.

فرمانده سپاه استان البرز بیان داشت: امروز رهبری شجاع تر، فقیه تر، عالم تر، متقی تر از مقام معظم رهبری در جهان وجود ندارد.

سردار علی استاد حسینی با اشاره به سخنان رهبری در مورد جهاد کبیر اظهار داشت: جهاد کبیر همان عدم تبعیت و عدم سازش با دشمن است، امروز مرز خود را با دشمن باید مشخص کنیم.

وی تصریح کرد: افرادی که در فتنه ۸۸ لغزیدند، و با حمایت دشمنان در آمریکا، اسرائیل و سازمان ملل مواجه شدند چرا مرز خود را از آنها جدا نکردند ؟

فرمانده سپاه استان البرز گفت: روز ۹ دی روز بصیرت است و امروز هم باید آگاه باشیم که دشمن هنوز دست از توطئه های خود برنداشته است و قصد دارد ریشه انقلاب را از طرق مختلف از بین ببرد.

سردار علی استاد حسینی در پایان خاطر نشان کرد: کشور ما امروز به عنوان قدرت اول خاورمیانه در همه زمینه ها است ، اگر روی پای خودمان بایستیم همانگونه که در زمان جنگ ایستادیم، در همه زمینه ها میتوانیم پیشرفت کنیم و باید دشمن را بشناسیم و خطمان را از او جدا کنیم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.