این مطلب ۱۲ بار خوانده شده
جلیلی در بازدید از نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های قرارگاه خاتم الانبیاء:

تفکر بسیجی امنیت کشور را به گونه‌ای تامین کرد که نگران بدعهدی دشمن نباشیم

عضو مجمع تشخیص گفت:‌ تفکر بسیجی و مدیریت و تلاش مجاهدانه همانطور که توانست امنیت را به گونه‌ای تامین کند که نگران بدعهدی دشمن نباشیم، همانطور توانسته مسیر پیشرفت کشور را طوری تضمین کند که موجب خوشحالی دوستان و عصبانیت دشمنان شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز: سعید جلیلی، نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی عصر دوشنبه از نمایشگاه دستاوردها و سازندگی های قرارگاه خاتم الانبیاء بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلیلی، وی با بازدید از غرفه های مختلف این نمایشگاه در جریان آخرین توانمندی های قرارگاه خاتم الانبیاء در عرصه های مختلف از جمله نفت و انرژی، سازندگی و عمرانی، کشاورزی، محرومیت زدایی و ... قرار گرفت.

در این بازدید که بیش از سه ساعت به طول کشید، عوامل برگزاری نمایشگاه با بیان جزییات پیشرفت ها و اقدامات انجام شده از سوی قرارگاه خاتم الانبیا در عرصه های مختلف، به سوالات  جلیلی پاسخ دادند.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی نیز در پایان دیدار خود از این نمایشگاه گفت: قرارگاه خاتم الانبیا به مثابه شجره طیبه ای است که روز به روز ثمرات آن رو به ازدیاد است و نشان از آن دارد که تفکر بسیجی و مدیریت و تلاش مجاهدانه همانطور که توانست امنیت کشور را به گونه ای تامین کند که نگرانی بدعهدی دشمن نباشیم، همانطور توانسته مسیر پیشرفت و تعالی کشور را طوری تضمین کند که موجب خوشحالی دوستان و عصبانیت دشمنان «لیغیظ الکفار» شود.

جلیلی افزود: تلاشهای مجاهدانه برای پیشرفت و  آبادانی کشور آن وقت حلاوت پیدا می کند که در مسیر صحیح خویش قرار بگیرد که ثمره آن رفع محرومیت از بندگان مظلوم خدا باشد؛ «یَاْمَنَ الْمَظْلُومُونَ مِنْ عِبادِکَ»

وی ادامه داد: این فرمایش امیرالمومنین علیه السلام بدین معناست که هر تلاش سیاسی، فرهنگی و اقتصادی آنگاه ارزش پیدا می کند که نه برای کسب قدرت و یا فزونی ثروت، بلکه  باید از اهداف عمده و متعالی آن تلاش برای رفع محرومیت و اقامه قسط و عدالت اجتماعی باشد.

جلیلی در پایان خاطرنشان کرد: در یک کلام امروز شعار «ما می توانیم» شاهدی قوی پیدا کرده که: «ما توانستیم»./ پایگاه اطلاع رسانی بسیج

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.