این مطلب ۹ بار خوانده شده
علی حاجی‌دلیگانی:

مذاکره با دشمن اشتباه محض است/ غیرقابل اعتمادبودن غرب به اثبات رسید

نماینده مردم شاهین شهر خاطرنشان کرد: اگر ما همانند چیزهایی که به آنها دادیم همان چیز را به دست می آوردیم آنگاه می توانستیم بگوئیم عزت یافته ایم.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز:حسین علی حاجی دلیگانی نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان چندی پیش رئیس جمهور که دستاورد برجام را عزت دانسته بود، گفت:  نتیجه برجام این مسئله را برای ملت روشن ساخت که مذاکره با دشمن اشتباه محض است و نمی توان تعهدات دو طرفه ای با آنها تبیین کرد.

وی با بیان اینکه عدم تعهد اروپاییان به وعده ها بار دیگر بی اعتمادی به آنها را افزایش داد، افزود: اینکه مقام معظم رهبری بارها  بیان کردند که غربی ها قابل اعتماد نیستند اثبات و مردم دیدند آنچه که رهبری پیش بینی کردند محقق شد.

حاجی دلیگانی با تاکید بر اینکه ما باید به عنوان مسلمان درس بگیریم و از یک سوراخ دوبار گزیده نشویم، ادامه داد: مسلمان باید بیدار باشد و بداند  که به عزت زمانی می رسیدیم که آنها به وعده ها عمل می کردند نه اینکه به آنها پشت و ما را تحقیر کنند.

نماینده مردم شاهین شهر خاطرنشان کرد: اگر ما همانند چیزهایی که به آنها دادیم همان چیز را به دست می آوردیم آنگاه می توانستیم بگوئیم عزت یافته ایم./خبرگزاری بسیج

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.