این مطلب ۷ بار خوانده شده
فرمانده سپاه استان البرز:

ما مدافع محرومین و پا برهنگان هستیم/ کاخ نشینان هیچ زمانی به درد انقلاب نخورده اند

سردار استاد حسینی گفت: امروز عده ای می خواهند از کنار انقلاب سهمی برای خود داشته باشند و به خاطر همین است که در ایستادگی مقابل دشمن کوتاه می آیند و در تاریخ بار ها این مسئله تکرار شده است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سپاه استان البرز؛ سردار علی استاد حسینی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز صبح امروز ۲۰ مرداد در مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه امام حسین(ع) کرج با درود بر شهدای جهان اسلام و و تبریک ایام با سعادت دهه کرامت، ولادت حضرت معصومه (س) و علی ابن موسی الرضا(ع) اظهارداشت: از افتخارات بزرگ ما ایرانی ها است  این است که زیر پرچم علی ابن موسی الرضا(ع) و خواهر بزرگوارشان حضرت معصومه (س) زندگی کنیم .
 
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز با اشاره سخن مقام معظم رهبری در مورد شهدای انقلاب اسلامی افزود: رهبری فرمودند مردم ایران تا ابد مدیون شهدا هستند، و این جمله بسیار بزرگی است و همان گونه که اگر شهدای ۸ سال دفاع مقدس و شهدای حرم نبودند ما امروز هیج عزت، قدرت وامنیتی نداشتیم.

وی خادمی و نوکری شهدا و خانواده های آنان را افتخار دانست و گفت: همه ما مدیون هستیم داعامی کنیم خداوند به همه خانواده های شهدا صبر و به مسئولین ما توفیق عنایت کند که ادامه دهنده راه شهدا باشند و اگر از مسیر شهدا جدا شویم معلوم نیست عاقب ما چه خواهد شد .

سردار استاد حسینی با اشاره به اصول و مواضع افراد انقلابی تصریح کرد: ما به عنوان پاسداران و بسیجیان مواضع و اصول خود را باید امروز فریاد بزنیم و مواضع اصول ما گفتمان مقام معظم رهبری است چراکه رهبری فرمودند ما مدافع مظلومین جهان هستیم و از خط مقدم نبرد با اسرائیل حمایت می کنیم و از مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین، لبنان، بحرین، عراق و سوریه و افغانستان و هر کجا که مظلومی باشد ما به عنوان مدافعین مظلومین هستیم واگر کسی جز این فکر کند در مسیر گفتمان رهبری نخواهد بود.

فرمانده سپاه استان البرز ادامه داد: امروز که خط مقدم نبرد ما در نزدیکی حلب، موصل و غزه قرار گرفته است ما با همه توانمان از مردم مظلوم آنجا دفاع میکنیم و خط مبارزه و استقامت را ادامه خواهیم داد.

وی با تاکید بر اینکه جبهه حق همین انقلاب اسلامی است گفت: جبهه مقابل جبهه حق، جبهه باطل است که هر کسی که می خواهد باشد.

سردار استاد حسینی بیان داشت: کسانی که امام حسین(ع) را در کربلا یاری نکردند با تفکر و منطق باطل در مقابل امامت ایستادند و امروز جبهه امام حسین(ع) همین جبهه ای است که امام(ره) ما برای ما ترسیم می کند و اصلا مسیر دیگری وجود ندارد، اگر در جبهه حسینی نباشی قطعا در جبهه یزید خواهی بود.

وی گفت: امروز ما افتخار میکنیم که زیر پرچم ولایت، اصول و گفتمان رهبری را ادامه می دهیم و آن دفاع از مظلومین است و ان شاء الله جبهه کفر و ظلم از بین خواهد رفت و جبهه حق پیروز خواهد شد و شکی در آن نیست.

سردار استاد حسینی ادامه داد: جبهه باطل در خاندان پهلوی و در ۸ سال دفاع مقدس که همه ابر جنایتکاران جهان پشت صدام قرار گرفته بودند همه این حاکمان ظالم از بین رفتند و ان شاء الله انقلاب ما زمینه ساز انقلاب جهانی حضرت مهدی (عج) خواهد بود.

فرمانده سپاه استان البرز با اشاره به مبارزه با استکبار جهانی که از جمله اصل انقلابی محسوب می شود گفت: ما آمریکا را شیطان بزرگ میدانیم و رهبری فرمودند که این شیطان کثیف قابل اعتماد نیست، ما کاری نداریم دیگران راجع به آمریکای جنایتکار چه می گویند، ما گفتمان رهبری را داریم که هیچ اعتمادی به این شیطان نیست، اگر در این بین افراد دیپلماتی هستند که می خواهند به دشمن لبخند بزنند و با دشمن دست بدهند خودشان می دانند ولی باید عنوان کنم ، ما انقلابی هستیم .

وی با اشاره به جنایت هایی که در طول سال ها در منطقه اتفاق افتاده است عنوان کرد: همه این جنایات زیر سر آمریکا و اسرائیل است که جرثومه فساد هستند، عربستان و ... همه زاییده تفکر صهیونیست ها هستند و بدون اجازه آنها آب نمی خورند و همه آنها در جبهه باطل هستند.

فرمانده سپاه استان البرز تاکید کرد: ما به عنوان ایران اسلامی پرچمدار جبهه حق هستیم و هر کسی در زیر این پرچم است جبهه حق محسوب می شود و ما دشمنان ظالم را زیر پای خود له خواهیم کرد و به یاری خداوند و به زودی این مطلب تحقق پیدا خواهد کرد، همان طور که شوروی سابق از بین رفت به شرطی که استقامت کنیم.

سردار استاد حسینی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب که هیچ اعتمادی به آمریکا نداشته باشیم گفت: ما به دشمن اعتماد نمی کنیم هر چند دیگران دشمن را بزک کنند و فرش قرمز برای آنها پهن کنند و این ثابت شده است که آمریکا قابل اعتماد نیست .

وی با بیان اینکه آمریکا به افراد گماشته خود هم رحم نمی کند یاد آورشد: آقای مرسی به جای اینکه بیاید و پای اسلام بایستد رفت در عربستان و دست آن خبیث را بوسید و با امریکایی ها بیعت کرد که دیدیم به وی هم وفا نکردند.

فرمانده سپاه استان البرز بیان داشت: افرادی که داخل کشور هستند و می خواهند به آمریکا اعتماد کنند بدانند، شما بالا تر از آنها نمی توانید باشد و آنها به شما هم رحم نخواهند کرد پس بیایید در خط انقلاب و رهبری قرار بگیرید و بدانید که آمریکا شیطان بزرگ است و همه همت و توان خود را به کار بگیریم که این جرثومه فساد را از بین ببریم .

سردار استاد حسینی با اشاره به تلاش دشمن برای از بین بردن فرهنگ اسلامی در کشور گفت: ارزش هایی که شهدا برای دفاع از ما قرار دادند، ایمان ، تقوا، جهاد و کوشش است و امروز دشمن با همه توان خود از طریق ماهواره ها و فضاهای مجازی دنبال آن است فرهنگ جامعه را خراب کند ارزش هایی که ما برای آنها خون داده ایم از بین برود، دشمنان در صدد آن هستند که چادر حضرت زهرا (س)  را از سر دختران ما بگیرند و جوان های ما را بی غیرت جلوه دهند و به جای اینکه به فکر مبارزه با ظلم ،شرک ، کفر باشیم ،متاسفانه افرادی هستند که از آنها دفاع می کنند.

وی گفت: مقام معظم رهبری اعتقادشان این است که جبهه جنگ نرمی که دشمن به راه انداخته و باید جوانان انقلابی و ارزشی با آن ها مقابله کنند که این حرکت اتفاق افتاده اما متاسفانه دستگاه هایی که متولی این امر هستند که این خط و مشی را پیگیری کنند کوتاهی  می کنند و توجهی ندارند لذا ما از ارزش های انقلاب و اسلام  و ارزش هایی که شهدا برای آن ها داده اند دفاع خواهیم کرد و پای آن ایستاده ایم و در آینده باید به همین فکر کنیم و اگر غیر از این فکر بشود خون شهدا هدر خواهد رفت، البته چنین چیزی نخواهد شد زیرا خون حسین ابن علی (ع) و خون شهدا هنوز در رگ های مقلدان روح الله و مقام معظم رهبری جاری است و آماده جان فشانی هستند برای ارزش هایی که شهدا برای آنها جانشان را فدا کرده اند.

فرمانده سپاه استان البرز گفت: ما باید دفاع خود را از اصول انقلاب همه جا مطرح کنیم و بگوییم و ایستادگی کنیم و روح حماسی را در جامعه به وجود بیاوریم و کاری بنیادی برای تحقق ارزش های الهی را به کار بگیریم که در این راه سهل انگاری و سستی از هیچ فردی پذیرفته شدنی نیست.

وی افزود: امروز پرچم انقلاب به دست یکی از نائبان به حق امام زمان(عج) مقام معظم رهبری است و آن پرچم بالا است و باید با عمل ثابت کنیم که در این مسیر هستیم همان گونه که شهدا با نثار جان خود ثایت کرده اند.

سردار استاد حسینی با اشاره به اصول محرومین و مستضعفین که از خصوصیات انقلابیون به شمار می آید افزود: ما مدافع محرومین و پا برهنگان هستیم، کاخ نشینان هیچ زمانی به درد انقلاب نخورده اند، امروز شکم پرستان که بر گرده انقلاب سوار شده اند میخواهند از کنار انقلاب چیزی برای خود ببرند و به خاطر همین است که در ایستادگی در مقابل دشمن کوتاه خواهند آمد همان طور که در تاریخ بار ها این مسئله تکرار شده است.

وی افزود: امروز کسانی که برگرده انقلاب سوار شده اند و بار خود را بسته اند و غارت می کنند و برای خود این حق را قائل هستند و حاضر نیستند در مقابل آمریکا بایستند چون در مقابل آنها ایستادن یعنی زیر پا زدن به دنیای مادی و شنیدید که رهبری فرمودند جنایت است از بیت المال افراد این همه پول بگیرند.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع۹ استان البرز در پایان خاطر نشان کرد: این ها اصول انقلاب است و باید پای آن بایستیم و چیزی برای از دست دادن نداریم و برای گفتن حرف حق باید همیشه در صحنه بود و ان شاء الله ما خواهیم گفت و انقلابیون هم پای آن ایستاده اند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.