این مطلب ۷ بار خوانده شده
امام جمعه کرج در جمع پاسداران استان البرز؛

شیعه حسینی نه تنها اهل سازش نیست بلکه سر سفره دشمن هم نمی نشیند/ پاسداری یک نماد است و دشمن قصد براندازی آن را دارد

آیت الله حسینی همدانی گفت: پاسداران انقلاب در اوج آرمان خواهی و انقلابی بودن قرار دارند و مخالفین اسلام را به خوبی می شناسند چراکه در غیر این صورت دشمن می تواند نفوذ کند.
نسخه مناسب چاپ


به گزارش روابط عمومی سپاه استان البرز، آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی ظهر امروز در جمع پاسداران سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز که به مناسبت فرخنده میلاد با سعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار در حسینیه کریم اهل بیت(ع) برگزار شد با بیان اینکه امام حسین(ع) شخصیتی چند بعدی داشتند اظهار داشت: از هر بعدی رفتاری حسین بن علی(ع) می توان با دریایی از معارف و ویژگی های انحصاری رو به رو شد.

امام حسین(ع) روحیه شجاعت، مبارز و انقلابی داشت
وی با اشاره به اینکه حضرت شخصیتی شجاع و متواضع داشت افزود: بعد انقلابی امام حسین(ع) از دیگر ابعاد بارز شخصیتی او بود و امروزه اگر انقلابی نباشیم حسینی نخواهیم بود چراکه حضرت به شدت روحیه شجاعت، مبارز و انقلابی داشت.

نماینده ولی فقیه در استان البرز گفت: روحیه شجاعت، انقلابی بودن و عدم سکوت در مقابل ظلم را می توان در امام حسین(ع) یافت ؛ ویفه ما بیدار کردن نسلمان است چراکه شیعه حسینی انقلابی است و نه تنها اهل سازیش نیست بلکه سر سفره دشمن نیز نمی نشیند.

وی تصریح کرد: برخی زمزمه غرب و غرب گرایی دارند و حاضرند از تمام ارزش ها بگذرند و در ارتباط با کشورهای بیگانه می خندند و دست می دهند، مسلما این دسته از افراد در مکتب امام حسین(ع) آموزش ندیده اند.
 

شیعه حسینی نه تنها اهل سازش نیست بلکه سر سفره دشمن هم نمی نشیند/ پاسداری یک نماد است و دشمن قصد براندازی آن را دارد

اگر امام حسین(ع) الگوی ما باشد هیچگاه اهل سازش نخواهیم بود
آیت الله حسینی همدانی از واژه عباس نیز اینگونه یاد کرد: عباس یعنی عبوس و این بدین معناست که هرگز در چهره دشمن نخندید چراکه اگر امام حسین(ع) الگوی ما باشد هیچگاه اهل سازش نخواهیم بود.

شهید چمران در مکتب امام حسین(ع) دوره دیده بود
وی از شهید چمران به عنوان یک شخصیت بزرگوار یاد کرد و گفت: زمانیکه قله های علم را طی می کند بیشتر وقت و زندگی خود را صرف کمک به یتیمان لبنان می کند و این کسی است که در مکتب امام حسین(ع) دوره دیده است.

نماینده ولی فقیه در استان البرز با بیان اینکه شیعه بودن باید تابع پیروی از امامان معصوم باشد گفت: باید علم و بصیرت خود را بالا برده و تابع قوانین الهی باشید.

وی از پاسدار به شخصی یاد کرد که در مکتب امام حسین(ع) زنده ، احیا و تقویت شده و اکنون می خواهد از انقلاب اسلامی پاسداری کند.

پاسداران و انقلاب مورد طمع دشمن است
آیت الله حسینی همدانی با بیان اینکه وقتی انقلاب مورد طمع دشمن است،مسلما پاسداران آن انقلاب نیز هدف قرار گرفته اند، تاکید کرد: بنابر بیانات مقام معظم رهبری پاسداری یک فرهنگ و معرفت خاص است و پاسدار یعنی شخصیتی که بیدار و هوشیار است و در زمینه های مختلف خود را تقویت کرده است.

وی گفت: پاسداران انقلاب در اوج آرمان خواهی و انقلابی بودن قرار دارند و مخالفین اسلام را به خوبی می شناسند چراکه در غیر این صورت دشمن می تواند نفوذ کند.

نماینده ولی فقیه در استان البرز با بیان اینکه پاسداری یک نماد است و دشمن می خواهد آن را از بین ببرد گفت: پاسداری همچون روحانیت با معنویت عجین است.

شیعه حسینی نه تنها اهل سازش نیست بلکه سر سفره دشمن هم نمی نشیند/ پاسداری یک نماد است و دشمن قصد براندازی آن را دارد

شناخت تهدیدات دشمن از  وظایف اصلی پاسداران است
وی شناخت تهدیدات دشمن را از جمله وظایف اصلی پاسداران عنوان کرد و گفت: سپاه باید انقلابی باشد و بماند و پاسداران نیز نیروهایی هستند که باید با ایمان، قصد قربت، توجه به وظایف و تکالیف خود به دستورات فرماندهی کل قوا عمل کنند.

ایت الله حسینی همدانی در پایان گفت: پاسداران موظفند ابعاد علمی، نظامی، شناسایی و ایمان خود را تقویت کنند و در تقویت جسم و بدن نیز کوشا باشند.

براساس این گزارش نماز جماعت ظهر و عصر پایوران سپاه امام حسن مجتبی(علیه السلام) استان البرز به امامت آیت الله حسینی همدانی نماینده ولی فقیه در استان البرز اقامه شد.

شیعه حسینی نه تنها اهل سازش نیست بلکه سر سفره دشمن هم نمی نشیند/ پاسداری یک نماد است و دشمن قصد براندازی آن را دارد


 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.