این مطلب ۱۵ بار خوانده شده
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز:

سپاه استان البرز علیه یا در حمایت از هیچ یک از کاندیداها ورود نمی‌کند

سردار استاد حسینی گفت: سپاه استان البرز علیه یا در حمایت از هیچ یک از کاندیداها ورود نمی‌کند و هرموردی که در این زمینه به سپاه استان نسبت داده شود را تکذیب می‌کنم.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز؛ سردار علی استادحسینی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، در مورد وضعیت انتخابات در استان البرز اظهار داشت: در فضای انتخابات مجلس شورای اسلامی تخریب‌  بسیار زیاد است که امر پسندیده‌ای نیست و کاندیداها نباید یکدیگر را تخریب کنند چراکه هیچ نتیجه‌ای به همراه ندارد.

وی افزود: پیشنهاد می‌شود شورای نگهبان عملکرد کاندیداها را در فضای انتخابات بررسی کند و با فردی که بر اساس چارچوب نظام جمهوری اسلامی حرکت نکرد برخورد شود اما متاسفانه این موضوعی است که مغفول می‌ماند و پس از انتخابات به آن توجه نمی‌شود.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) البرز با بیان اینکه نشاط در جامعه وجود دارد، خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود با توجه به فضای موجود، بیش از ۷۰ درصد مردم استان در انتخابات شرکت کنند و به طور مسلم افرادی که مخالف نظام هستند نمی‌توانند در این انتخابات پیروز شوند.

وی افزود: سپاه استان البرز بر علیه یا در حمایت از هیچ یک از کاندیداها ورود نمی‌کند و هرموردی که در این زمینه به سپاه استان نسبت داده شود را تکذیب می‌کنم، البته شاید گاهی صحبت‌هایی با برخی کاندیداها انجام شود اما این به معنای حمایت از آنان نیست.

فرمانده سپاه استان البرز با بیان اینکه متاسفانه عده‌ای مریض بوده و در صدد هستند هر موضوعی را در جامعه به سپاه نسبت دهند، گفت: سپاه هیچ‌گونه دخالتی در انتخابات ندارد و صحبت‌های مطرح شده، دروغ پراکنی‌های دوستان نااهل است چراکه سپاه هیچ نظری روی انتخابات نداشت و ندارد اما معیارهای مقام معظم رهبری را مدنظر دارد و باید رعایت شود، چراکه نمی‌توانیم بی‌تفاوت باشیم و بصیرت‌افزایی نکنیم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.