این مطلب ۱۵ بار خوانده شده
وزیر ارتباطات در کرج:

استان البرز در کشور مهم و برای تهران معین و پشتوانه است

محمود واعظی گفت: استان البرز در کشور مهم و برای تهران معین و پشتوانه است؛ هر چه البرز آبادتر شود پشتوانه تهران محکمتر است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن مجتبی(ع)استان البرز: محمود واعظی در مراسم افتتاح زیرگذر محتشم کاشانی در کرج که صبح  امروز برگزار شد، اظهار داشت: به مسئولان استان البرز به سبب همدلی و راه‌اندازی این پروژه تبریک می‌گویم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه یکی از خصوصیات آیت‌الله هاشمی رفسنجانی این بود که در هر نقطه از کشور یک پروژه عمرانی افتتاح می‌شد، وی بسیار خوشحال می‌شد، افزود: اگر مسئولان شهر اجازه دهند، این پروژه عظیم که سبب تسهیلات برای مردم است به روح آیت‌الله هاشمی رفسنجانی هدیه کنیم.

وی با اشاره به اینکه در کشور به آبادانی نیاز است، گفت: رمز روند کار وحدت و همدلی است که سبب می‌شود کار در برخی از نقاط کشور سریع یا کند پیش می‌رود.

واعظی با بیان اینکه این پروژه یک سال زودتر از زمان مقرر راه‌اندازی شده است، افزود: باید از همه دستگاه‌های اجرایی تشکر و قدردانی کرد.

وی با اشاره به اینکه باید از همه ابزارها و ارتباطات برای انجام پروژه‌های بزرگ استفاده شود، بیان کرد: ۲ نماینده اهل کار و مردمی در این شهر حضور دارند.

واعظی با بیان اینکه نتایج همسویی مسئولان انجام پروژه‌های بزرگ است، ادامه داد: زمانی موفق می‌شویم که تفرقه وجود نداشته باشد و همدلی باشد.

وزیر ارتباطات با اشاره به وجود پروژه‌های متعدد در البرز، گفت: استان البرز در کشور مهم و برای تهران معین و پشتوانه است؛ هر چه البرز آبادتر شود پشتوانه تهران محکمتر است.

وی اظهار داشت: سعی می‌شود در ارتباط با پروژه‌های مترو و اتصال مرکز کرج به جنوب آن اقداماتی انجام شود.

/تسنیم

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.