این مطلب ۳۶ بار خوانده شده
سردار نقدی اعلام کرد

بکارگیری بزرگترین شبکه اطلاع رسانی تصویری کشور توسط بسیج

رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به بکارگیری بزرگترین شبکه اطلاع رسانی تصویری کشور توسط بسیج، گفت: این سامانه اکنون در ۲۴۰ شهرستان آماده به کار است و روز به روز پیشرفت خواهد کرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز ، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعین در مراسم افتتاح سامانه مذاکره تصویری بسیج که امروز چهارشنبه با حضور سرلشکر جعفری صورت گرفت، گفت: اهتمام جدی بسیج به مسئله فناوری اطلاعات ایجاد بزرگترین شبکه مذاکره تصویری و اطلاع رسانی کشور را سبب شده‌است.

نقدی با تاکید بر اینکه این سامانه در حال تکمیل است‌، ‌گفت: آنچه امروز شاهد افتتاح آن بودیم بزرگترین شبکه اطلاع رسانی تصویری کشور است که تاکنون شبکه‌ای به این گستردگی در کشور نداشتیم.

وی ادامه داد: این سامانه به ما چند فرصت می‌دهد که یکی از آنها به حداقل رساندن رفت و آمدها است.

وی افزود: با این سامانه، بسیجیان می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن با هم ارتباط داشته باشند و از برجسته‌ترین اساتید در دوردست‌ترین نقاط استفاده کنند.

رئیس سازمان بسیج خاطرنشان کرد: امکان گزارش زنده از برنامه‌های مهم بسیج در سراسر کشور برای فرماندهان سپاه و بسیج از جمله امکانات این سامانه است.

وی با تاکید بر اینکه باید برای فناوری فرهنگ سازی کنیم، گفت: هر هفته یکشنبه صبح با ۴۰۰ الی ۵۰۰ فرمانده پایگاه‌ةای بسیج ارتباط خواهیم داشت و دیدگاه‌هایمان را از طریق این سامانه به صورت مستقیم با آنها در میان می‌گذاریم.

وی در پایان اظهار داشت: این سامانه اکنون در ۲۴۰ شهرستان آماده به کار است و روز به روز پیشرفت خواهد کرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.