این مطلب ۵۹ بار خوانده شده
رمضان شریف:

حمله اسرائیل به غزه آزمون بزرگی برای دولت‌های مصر،قطر وامارات است

رئیس ستاد انتفاضه و قدس گفت: حمله اسرائیل به غزه، آزمون بزرگی برای دولت‌هایی مثل مصر، قطر و امارات است و افکار عمومی منتظر واکنش این کشورها نسبت به ترور ناجوانمردانه و حمله به غزه است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز به نقل از فارس، رمضان شریف رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، با اشاره به حمله گسترده رژیم صهیونیستی به غزه گفت: رژیم صهیونیستی، رژیمی است که از ابتدای اشغال این سرزمین یک استراتژی ثابتی را در دستور کار خود دارد و آن این بود، همه کسانی که از حداقل انگیزه مبارزه برای آزادسازی سرزمین‌های اشغالی برخوردارند را به صورت جدی مورد تهدید و ترور قرار میدهد.

وی با بیان اینکه اسرائیلی قوانین و مقررات بین‌المللی و عرفی را برنمی‌تابد، تاکید کرد: حتی در بخش‌هایی که آنها ظاهرا پذیرفته‌اند فلسطینی‌ها ساکن باشند، کوچکترین تحرک حاکی از اراده برای آزادی آن سرزمین را مورد ترور قرار می‌دهند و فلسطینی‌ها را به صورت هدفمند زیر نظر دارند.

شریف تصریح کرد: هیچ نظامی در دنیا نداریم که به اندازه رژیم صهیونیستی پرونده ترور داشته باشد، رژیم صهیونیستی بعد از جریان بیداری اسلامی و سقوط برخی هم پیمانانش در منطقه، موضوع ترور کسانی که انگیزه‌ای برای دفاع از سرزمین خودشان دارند را به صورت جدی‌تر در دستور کار خود قرار داده است.

رئیس ستاد انتفاضه و قدس ادامه داد: اسرائیلی‌ها می‌دانستند که ترور فرمانده گردان‌های قسام می‌تواند تبعات سنگینی برای آنها داشته باشد زیرا این گردان ریشه عمیق و محبوبیت ویژه‌ای در بین فلسطینیان دارد.

وی افزود: قطعا این اقدام می‌تواند تبعاتی برای آنها در پی داشته باشد، اسرائیل در هفته‌های قبل نیز حمله‌هایی به کارخانجات سودان و لبنان داشته است.

شریف در ادامه تصریح کرد: علیرغم نرمش‌ها و کرنش‌هایی که جناح‌سازش‌پذیر حتی در بین فلسطینی‌ها امثال محمود عباس انجام دادند، اما می‌بینیم صهیونیست‌ها جری‌تر و گستاخ‌تر شدند و یکی از محبوب‌ترین مبارزان فلسطینی را مورد حمله قرار دادند.

رئیس ستاد انتفاضه و قدس تاکید کرد: حمله اسرائیل به غزه، آزمون بزرگی برای دولت‌هایی مثل مصر، قطر و امارات که اخیرا شخصیت‌هایی از این کشورها به آنجا رفتند و با فلسطینیی‌ها گفت‌وگو کردند، است، کسانی که در بیداری اسلامی رفتند و در فلسطین برای خود وجهه‌ای منطقه‌ای کسب کردند.

وی ادامه داد: حال افکار عمومی منتظر واکنش این کشورها نسبت به ترور ناجوانمردانه و حمله به غزه هستند، این آزمون بزرگی برای کسانی که ادعای حمایت از فلسطینی‌ها دارند مثل اخوانی‌ها است تا ببینیم آیا همچنان آنها اصرار دارند مسئله اول جهان اسلام، حمایت از تروریست‌های سوریه که خط مقدم مقاومت است یا نه حمله صهیونیست‌ها به غزه.

شریف اظهار داشت: ایران اسلامی به عنوان ام القرای جهان اسلام همواره حمایتی خالصانه و مستحکم از فلسطین داشته و دارد.

وی ادامه داد: انتظار ستاد انتفاضه و قدس از همه مسلمانان و آزادی خواهان در این صحنه و رویارویی حساس، حمایت از مبارزان فلسطین است و اینکه حامیان ملت فلسطین را اشتباه نگیرند و فریب ترفند برخی سیاستمداران را نخورند.

رئیس ستاد انتفاضه و قدس در پایان گفت: همچنین از دولت بزرگ مصر انتظار می‌رود حمایت جدی از فلسطین و مردم مظلوم غزه در مقابل جنایتکاران رژیم صهیونیستی داشته باشد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.