این مطلب ۷۸ بار خوانده شده
سردار فضلی خبر داد

برگزاری رزمایش‌ «گردان‌های واکنش سریع بیت‌المقدس» در تمام استان‌ها

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین از برگزاری رزمایش‌ گردان‌های واکنش سریع بیت‌المقدس در سراسر استان‌های کشور خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز ، سردار علی فضلی در رزماش عاشقان ولایت در خرم‌آباد با بیان این که تا پایان امسال رزمایش‌ گردان‌های واکنش سریع بیت‌المقدس در تمام استان‌ها برگزار می‌شود، گفت: تا پایان سال در تمام استان‌ها رزمایش بیت‌المقدس هفته‌ای در یک یا دو استان کشور برگزار می‌شود.

وی با بیان این که امروز در سطح کشور شش هزار گردان عاشورا و الزهرا که توان بیشتری را دارند، در قالب گردان‌های بیت المقدس سازماندهی شده‌اند، افزود: در طرح سازماندهی جدید سازمان بسیج مستضعفین، الگوهای جدیدی از مسائل دفاعی پیش بینی شده که از آن جمله ایجاد گردان‌های واکنش سریع بیت‌المقدس است.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان این که این گردان‌ها برای نخستین بار در سلسله رزمایش‌هایی در سراسر کشور شرکت می‌کنند، گفت: استان لرستان دومین استانی است که رزمایش‌ گردان‌های واکنش سریع بیت‌المقدس در آن برگزار شده است.

سردار فضلی هدف از برگزاری این رزمایش‌ها را حفظ آمادگی دفاعی و نمایش توان رزمی بسیج عنوان کرد و گفت: در این رزمایش‌ها، عملکرد این گردان‌های تازه تاسیس مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌گیرد.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان این که امروز استکبار جهانی و در راس آن آمریکا می‌بیند که توان جوانان ایرانی در مقابله با هرگونه تهدید و تحریم چگونه است، گفت: برگزاری این رزمایش در ۳۲ سپاه استانی از جمله برنامه‌های مطرح این سازمان در استان‌های مختلف کشور است.

رزمایش بزرگ عاشقان ولایت با حضور نیروهای سپاهی و بسیجیان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان در منطقه عمومی خرم‌آباد از روز گذشته به مدت دو روز آغاز شده است.

این رزمایش به مدت دو روز با حضور نیروهای گردان واکنش سریع بیت‌المقدس سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان در منطقه عمومی خرم‌آباد ادامه دارد.

این نخستین رزمایش دسته‌های واکنش سریع در سطح استان لرستان است که با حضور ۱۴۴ دسته در قالب ۱۶ گردان سازماندهی شده‌اند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.